Zubný lekár / stomatológ

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 5 dní pred

Mária Karolová tel.: +421948433836

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zubný lekár / stomatológ

Pracovná náplň: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti – Poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie – Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore – práca s tuzemskými a zahraničnými klientmi zubnej kliniky podľa aktuálnych potrieb – plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu – záchovná stomatológia – protetika – konzultácia s pacientmi – vedenie zdravotných záznamov – spolupráca s odbornými lekármi

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 9:00 do 18:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stomatológia

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2

Pracovné výhody : – samostatný výkon práce – garantovanú dlhodobú spoluprácu – moderné a špičkové vybavenie – kvalitné pracovné materiály,
Kontakt : Mária Karolová tel.: +421948433836
Okres : okres Nitra
Dátum nástupu : 1. 3. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DC MEDICAL s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46599762

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. je zameraná na oblasť zdravotníctva v odbore dermatológia a stomatológia.

Adresa:

Myslavská 644/190/A
04016 Košice-Myslava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra štefániková trieda 61 94901