Upratovačka

Mária Bilecová vedúci objektový tel.: +421903613250

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: upratovacie a čistiace práce

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 14:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie
iniciatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Pracovné výhody : stravné pukážky,
Kontakt : Mária Bilecová vedúci objektový tel.: +421903613250
Okres : okres Bánovce nad Bebravou

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SIMACEK Facility SK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36619639
Telefón: +421911338100

komplexné čistiace a upratovacie služby, špeciálne upratovacie práce, údržba exteriérov, hygienický servis, stravovanie, bezpečnostná služba

Adresa:

Kremnička 3
97405 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bánovce nad Bebravou okres Bánovce nad Bebravou Partizánska 73 95701