Pomocný pracovník v sklade

Ing. Jozef Horváth majiteľ firmy tel.: +421903407929

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník v sklade

Pracovná náplň: príprava tovaru – ovocia a zeleniny na expedíciu do obchodov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 450 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : 2 x ročne prémia.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
priebežne podľa odovzdania prihlášok

Kontakt : Ing. Jozef Horváth majiteľ firmy tel.: +421903407929
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Jozef Horváth – RAMAS
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 32322933
Telefón: +421903407929

Charakteristika:

Veľkoobchod s ovocím a zeleninou.

Adresa:

Podzáhradná 611/16
92901 Dunajská Streda
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Kostolné Kračany okres Dunajská Streda Budova COOP JLC a.s. Budova COOP JLC a.s. 93003