Pomocník v domácnosti

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

tel.: 0915526366 adoresno@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocník v domácnosti

Pracovná náplň: zabezpečovanie kontaktu z úradmi, pomocné práce v domácnosti, opatrovanie, domáce práce, NP – Praxou k zamestnaniu, UoZ do 25 rokov v evidencii min. 3 mesiace, UoZ do 29 rokov v evidencii min. 6 mesiacov, absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 435 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0915526366 adoresno@gmail.com
Okres : okres Žilina

Diana n.o.

IČO:
45743657

Adresa:

Červená 470/1, Žilina, 01003
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Červená 470/1 01001