Predaj elektrotovaru

Marián Stesňák majiteľ tel.: +421524323778

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predaj elektrotovaru

Pracovná náplň: predaj elektrotovaru, predaj a servis satelitnej techniky

Práca vhodná pre mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marián Stesňák majiteľ tel.: +421524323778
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Marián Stesňák RELAX – MIX
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 14313278
Internetová adresa: relaxmix@slnet.sk
Telefón: 0524323778

Maloobchod, predaj čiernej a bielej techniky, predaj PC, predaj a montáž satelitných kompletov, predaj elektroinštalačného materiálu.

Adresa:

Zimná 885/1
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Zimná 885/1 06401