Manažér výroby

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nová Ves
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Marek Laca tel.: +421257880088 fax: +42157880089 marek.laca@bnt.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér výroby

Pracovná náplň: Zodpovedný za celkovú výrobu, komunikácia s centrálou v Turecku v tureckom jazyku. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Elektrotechnika;aspoň 1 rok
cieľavedomosť dominantnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Ďalšie požiadavky: – Turecký jazyk: vysoká úroveň C1 a C2
– nadpriemerná schopnosť viesť
– vysoká schopnosť pracovať pod stresom
– tímová práca
– vysoká snaha o osobnostný rozvoj

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Marek Laca tel.: +421257880088 fax: +42157880089 marek.laca@bnt.eu
Okres : okres Veľký Krtíš
Dátum nástupu : 1. 9. 2017

Mata Automotive Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50875574

Telefón:
+421257880088

Spoločnosť sa venuje výrobe dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Adresa:

Cintorínska 7 81108 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nová Ves okres Veľký Krtíš Nová Ves 234 99105