Pracovník strážnej služby

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitra
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Tatiana Panáková tel.: +421905504750 tatiana.panakova@sk.issworld.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník strážnej služby

Pracovná náplň: ZABEZPEČUJE: – ochranu objektu a majetku zákazníka, – vykonávanie súvislej kontrolnej, strážnej služby, – evidencia vjazdu a výjazdu vozidiel, obchôdzková činnosť, – iné práce konkretizované podľa pracovného plánu. Kontakt: Daniel Kvasnica, 0903516500 zdravotne postihnutého absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : od 3,5 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)
spoľahlivosť komunikatívnosť sebaovládanie asertivita
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: – Spĺňanie podmienok v zmysle zákona číslo 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti,
– reprezentatívne vystupovanie,
– dochvíľnosť a ochota učiť sa novým veciam,
– prax v odbore,
– schopnosť zvládať krízové situácie,
– povinné nosenie pracovného oblečenia.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Tatiana Panáková tel.: +421905504750 tatiana.panakova@sk.issworld.com
Okres : okres Nitra

ISS Security Services spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50831542

ISS Security Services, spol.s r.o. je súčasťou spoločnosti ISS, ktorá bola založená v roku 1901 v Kodani. Spoločnosť ISS Security Services je významným svetovým dodávateľom v oblasti Security Services ( SBS ).

Adresa:

Dúbravská cesta 14 84104 Bratislava-Karlova Ves Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Dolne Hony 1 94901