Pracovník príjmu tovaru / Skladník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dunajská Streda
  • Uverejnené 4 týždne pred

Lenka Vavro personálne odd. tel.: +421901726105 praca@hobbi.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník príjmu tovaru / Skladník

Pracovná náplň: • Zodpovednosť za príjem tovaru od dodávateľov podľa príslušných interných procesov a procedúr, • vedenie knihy príjmu tovaru, výdaju tovaru, prepravy tovaru, • výdaj tovaru zákazníkom, prepravným spoločnostiam, • príjem a výdaj tovaru z a do opravy, • triedenie a likvidácia odpadu z predajne, • likvidácia tovaru na odpis, • pomoc pri vykonávaní inventúr, • upratovanie a čistota na príjme tovaru a na vonkajších priestoroch, • výpomoc na predajnej ploche pri vykladaní, dokladaní tovaru a obsluhe zákazníkov. absolventa • Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a možnosť kariérneho rastu, • príjemné pracovné prostredie a kolektív, • spoľahlivý zamestnávateľ.

Práca vhodná pre absolventa;• Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a možnosť kariérneho rastu,; • príjemné pracovné prostredie a kolektív,; • spoľahlivý zamestnávateľ.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú praxPreukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax;Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť matematická gramotnosť fyzická zdatnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: V prípade, že Vás ponuka oslovila pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu praca@hobbi.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Pracovné výhody : • Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a možnosť kariérneho rastu, • príjemné pracovné prostredie a kolektív, • spoľahlivý zamestnávateľ.,
Kontakt : Lenka Vavro personálne odd. tel.: +421901726105 praca@hobbi.sk
Okres : okres Dunajská Streda

URITEST s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35718528

Internetová adresa:
www.hobbi.sk

Telefón:
02/4552 3332

Zamestnávateľ je prevádzkovateľom predajní „hobbi“, ponúkajúcich rôzny sortiment z oblasti stavebnín, záhrady, bývania a náradia.

Adresa:

Podunajská 36 82107 Bratislava-Vrakuňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Galantská cesta 13 92901