Riadiaci pracovník administratívnych a obchodných činností, inde neuvedený

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 3 týždne pred

tel.: 0917865036 repa.carmel@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riadiaci pracovník administratívnych a obchodných činností, inde neuvedený

Pracovná náplň: administratívna práca súvisiaca s obchodnou činnosťou, komunikácia s vedením spoločnosti v kórejskom jazyku
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 kórejský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0917865036 repa.carmel@gmail.com
Okres : okres Žilina

CARMEL Auto, s. r. o.

IČO:
36762059

Adresa:

Na stanicu 22, Žilina, 01009
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Na stanicu 22 01009