Zvárač

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košice-Západ
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Marek Šály konateľ tel.: +421917482534 salyway@salyway.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač

Pracovná náplň: – Zváranie nerezu v ochrannej atmosfére (141), – zváranie taviacou sa elektródou (131, 132, 135, 137), – čítanie výkresovej dokumentácie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 rokyZváračský preukaz podľa vybranej STN
Zmeny : Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 650 do 730 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky;Zváračský preukaz podľa vybranej STN
spoľahlivosť
Ďalšie požiadavky: – Prax min. 2 roky,
– znalosť čítania projektovej dokumentácie,
– spoľahlivosť a zodpovednosť za výsledok.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Marek Šály konateľ tel.: +421917482534 salyway@salyway.com
Okres : okres Košice
Dátum nástupu : 1. 8. 2017

Salyway, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50804774

Internetová adresa:
www.salyway.com

Telefón:
+421917482534

Zákazkové práce v strojárskom priemysle (zváranie, obrábanie kovov), sprostredkovanie zamestnania v IT, gastro a automobilovom priemysle.

Adresa:

Popradská 64/A 04011 Košice-Západ Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Západ okres Košice Popradská 64/A 04011