Špeciálny pedagóg

Mgr. Anna Punová tel.: +421915821422 riaditelzaskov@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špeciálny pedagóg

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Anna Punová tel.: +421915821422 riaditelzaskov@gmail.com
Okres : okres Dolný Kubín
Dátum nástupu : 25. 8. 2017

Základná škola s materskou školou Ž A Š K O V

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
37813137

Telefón:
0911372975

Charakteristika:
školstvo

Adresa:

Žaškov 219 02721 Žaškov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žaškov okres Dolný Kubín Žaškov 219 02721