Konštruktér

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

tel.: 0911733804 info@mechanikdi.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konštruktér

Pracovná náplň: spracovanie konštrukčnej a technickej dokumentácie vyrábaných výrobkov, nutná znalosť programu AUTOCAD. Inventor 3D výhodou ubytovanie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 06:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 3 roky

Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká AutoCAD – vysoká Inventor 3D – vysoká

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : tel.: 0911733804 info@mechanikdi.sk
Okres : okres Žilina

DI MECHANIK s.r.o.

IČO:
36414310

Adresa:

Oceliarska 448, Žilina, 01001
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Oceliarska 448 01001