Informátor

Marta Feješová tel.: +421244453235 jobs@polovelkoobchod.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Informátor

Pracovná náplň: Stráženie areálu a informovanie o nájomcoch a areáli. V prípade, že máte záujem, pošlite nám životopis na e-mal: jobs@polovelkoobchod.sk absolventa – Stravné lístky. – Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. – Flexibilita v rámci plánovania si pracovnej doby. – Práca v dynamickej a dlho existujúcej spoločnosti. – Zamestnanecká zľava na tovar. – Krízovo stabilná spoločnosť. – Blízko diaľnice D1. – Parkovacie miesta.

Práca vhodná pre absolventa;- Stravné lístky.; – Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.; – Flexibilita v rámci plánovania si pracovnej doby.; – Práca v dynamickej a dlho existujúcej spoločnosti.; – Zamestnanecká zľava na tovar.; – Krízovo stabilná spoločnosť.; – Blízko diaľnice D1.; – Parkovacie miesta.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : – Stravné lístky. – Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. – Flexibilita v rámci plánovania si pracovnej doby. – Práca v dynamickej a dlho existujúcej spoločnosti. – Zamestnanecká zľava na tovar. – Krízovo stabilná spoločnosť. – Blízko diaľnice D1. – Parkovacie miesta.,
Kontakt : Marta Feješová tel.: +421244453235 jobs@polovelkoobchod.sk
Okres : okres Bratislava

POLO TRADE s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35841206

Charakteristika:
Veľkoobchod s textilom a rozličným tovarom.

Adresa:

Stará Vajnorská 15 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Stará Vajnorská 15 83104