Opatrovateľka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Zuzana Žídeková vedúca CHSR tel.: +421904234464 fax: +421415631001 chsr.za@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: – poskytovanie opatrovateľskej služby priamo v domácnosti klientov v meste Žilina – hygiena, pomoc pri obliekaní, kŕmenie, polohovanie, sprievod k lekárovi – základná starostlivosť o domácnosť (nákup, upratanie, donáška jedla) – sprievod k lekárovi, pomoc pri vybavovaní úradných záležitostí absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Vzťah k práci so staršími ľuďmi alebo ťažko zdravotne postihnutými, empatia, rešpektovanie dôstojnosti každého človeka, schopnosť tímovej spolupráce.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Zuzana Žídeková vedúca CHSR tel.: +421904234464 fax: +421415631001 chsr.za@gmail.com
Okres : okres Žilina

Diecézna charita Žilina

Právna forma:
Cirkevná organizácia

IČO:
42065895

Internetová adresa:
charitaza.sk

Telefón:
+421417246547

Diecézna charita Žilina (ďalej „DCH Žilina“) je samostatnou právnickou osobu s vlastnou právnou subjektivitou, zriadenou žilinským diecéznym biskupom podľa zákona č. 308/1991 Zb. o slobode náboženskej viery a náboženských spoločnostiach a Kódexu kanonického práva. Sídlo DCH Žilina je v Žiline a svoju činnosť vykonáva na území Žilinskej diecézy.
DCH Žilina je jedným zo subjektov združených v Slovenskej katolíckej charite.

Poslaním DCH Žilina je poskytovať charitatívne, sociálne, zdravotnícke, výchovno-vzdelávacie služby a humanitárnu pomoc všetkým ľuďom bez ohľadu na rasu, národnosť, pohlavie, náboženstvo a politické zmýšľanie.

Adresa:

Predmestská 12 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Predmestská 12 01001