Agronóm

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bardejov
  • Uverejnené 2 dni pred

Andrea Maňková tel.: +421911037975 office@vkonline.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Agronóm

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Andrea Maňková tel.: +421911037975 office@vkonline.sk
Okres : okres Bardejov

AGROSLUŽBY BARDEJOV, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36504351

Sme obchodná spoločnosť, ktorá podniká v odvetí hospodárstva. Našim cieľom je vytvoriť nové pracovné príležitosti pre mladých ľudí, ktorí majú chuť pracovať a chcú sa ďalej rozvíjať a získavať nové pracovné skúsenosti. Chceme umožniť im získať potrebnú prax, vedomostný rozhľad a nadobudnúť ďalšie predpoklady pre úspešne uplatnenie na trhu práce.

Adresa:

Kpt. Nálepku 64 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Kpt. Nálepku 64 08501