Zdravotná sestra/ zdravotná asistentka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

MUDr. Dana Schmidtová zubný lekár tel.: +421417242285 ambulancia1@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra/ zdravotná asistentka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania;aspoň 1 rok
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : MUDr. Dana Schmidtová zubný lekár tel.: +421417242285 ambulancia1@centrum.sk
Okres : okres Žilina
Dátum nástupu : 11. 9. 2017

MUDr.Dana Schmidtová-Fajlíková,stomatológ

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
31926223

Charakteristika:
zubný lekár

Adresa:

V.Javorku 32 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina V.Javorku 32 01001