Strážna služba

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

tel.: 0908922518 radoslav.dvorak@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strážna služba

Pracovná náplň: ochrana majteku – diaľničného úseku Višňové – Dubná skala, potrebný preukaz spôsobilosti typu S
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0908922518 radoslav.dvorak@gmail.com
Okres : okres Žilina

SBS RADOS, s.r.o.

IČO:
50864939

Adresa:

Mariánske námestie 21 21, Žilina, 01001
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Mariánske námestie 21 21 01001