Opatrovateľky do Nemecka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Bc. Elena Muráriková konateľ tel.: +421904972480 elliem.personnel@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľky do Nemecka

Pracovná náplň: Agentúra Elliem, Žilina, ponúka voľné pracovné pozície pre opatrovateľky do Nemecka. Pracuje sa na slovenskú živnosť. Je to voľná živnosť, takže nie je potrebný ani opatrovateľský kurz. Požadovaná je komunikatívna nemčina, skúsenosti s opatrovaním výhodou. Turnusy 1-3 mesiace. Cestovné náklady preplácané rodinou. Ubytovanie a strava zabezpečené v rodine. Plat od 1.500,- do 2.000,- Eur na mesiac v závislosti od zdravotného stavu pacienta. Vyplácané prémie vo výške 320,- Eur za Vianoce a Nový rok. Náplň práce: pomoc pri domácich prácach, starostlivosť o staršie osoby. Nástup možný od konca novembra a začiatkom decembra. Agentúra nevyberá žiadne sprostredkovateľské poplatky. absolventa mladistvého Veľmi dobré pracovné a platové podmienky. Cestovné náklady hradené rodinou. Ubytovanie a strava zabezpečené v rodine. Možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku. Agentúra disponuje veľkým počtom pracovných ponúk. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. Agentúra nevyberá žiadne sprostredkovateľské poplatky.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;Veľmi dobré pracovné a platové podmienky. Cestovné náklady hradené rodinou. Ubytovanie a strava zabezpečené v rodine. Možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku. Agentúra disponuje veľkým počtom pracovných ponúk. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. Agentúra nevyberá žiadne sprostredkovateľské poplatky.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 1500 do 2000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: nemecký – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Skúsenosti s opatrovaním výhodou. Podmienka je komunikatívna nemčina.

Pracovné výhody : Veľmi dobré pracovné a platové podmienky. Cestovné náklady hradené rodinou. Ubytovanie a strava zabezpečené v rodine. Možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku. Agentúra disponuje veľkým počtom pracovných ponúk. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. Agentúra nevyberá žiadne sprostredkovateľské poplatky.,
Kontakt : Bc. Elena Muráriková konateľ tel.: +421904972480 elliem.personnel@gmail.com
Okres : okres Žilina

Agentúra Elliem s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50971948

Internetová adresa:
www.elliem-personnel.eu

Telefón:
+421904972480

Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.

Adresa:

Lysica 303 01305 Lysica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Veľká Okružná 45 01001