Opatrovateľka do Francúzska

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Bc. Elena Muráriková konateľ tel.: +421904972480 elliem.personnel@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka do Francúzska

Pracovná náplň: Agentúra Elliem, Žilina, ponúka voľné pracovné pozície opatrovateľkám do Francúzska. Pracovná náplň: starostlivosť o staršie osoby a domácnosť. Práca na slovenskú živnosť. Ubytovanie a strava zabezpečené v rodine. Požadovaná je komunikatívna francúzština, skúsenosti s opatrovaním výhodou. Turnusy sú 1-3 mesiace. Cestovné náklady preplácané rodinou. Plat od 1.400,- Eur do 2.000,- Eur v závislosti od zdravotného stavu pacienta. Agentúra nevyberá žiadne poplatky. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. absolventa mladistvého Opatrovateľkám je zabezpečené ubytovanie a strava v rodine. Cestovné náklady preplácané rodinou. Možnosť zdokonalenia sa v cudzom jazyku. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. Agentúra nevyberá žiadne poplatky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;Opatrovateľkám je zabezpečené ubytovanie a strava v rodine. Cestovné náklady preplácané rodinou. Možnosť zdokonalenia sa v cudzom jazyku. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. Agentúra nevyberá žiadne poplatky.
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 1500 do 2000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: francúzsky – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Požadovaná je komunikatívna francúzština. Ochota vycestovať na 2 mesiace. Len seriózny záujem.

Pracovné výhody : Opatrovateľkám je zabezpečené ubytovanie a strava v rodine. Cestovné náklady preplácané rodinou. Možnosť zdokonalenia sa v cudzom jazyku. Nie je potrebný opatrovateľský kurz. Agentúra nevyberá žiadne poplatky.,
Kontakt : Bc. Elena Muráriková konateľ tel.: +421904972480 elliem.personnel@gmail.com
Okres : okres Žilina

Agentúra Elliem s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50971948

Internetová adresa:
www.elliem-personnel.eu

Telefón:
+421904972480

Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.

Adresa:

Lysica 303 01305 Lysica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Veľká Okružná 45 01001