Údržbár

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Marcela Šnajderová personalistka tel.: +4210527877533 fax: 0527877512 marcela.snajderova@pscomponents.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár

Pracovná náplň: Údržba strojov a zariadení – Zabezpečenie plynulej prevádzky – organizácia práce podľa plánu údržby – vypracovanie a sledovanie preventívnych plánov údržby – riešenie problémov údržby – príprava zoznamov náhradných dielov a zariadení – starostlivosť o čo najnižšiu redukciu výpadkov strojov a zariadení v dôsledku porúch – práca na 4 zmeny (ranná 6:00 – 18:00 /poobedná 18:00 – 06:00) – 12 hodinová pracovná doba (1. deň ranná, 2. deň poobedná , 2 dní voľná ) absolventa Nástupný plat 700 € brutto/mesačne, po ukončení skúšobnej doby 800€ brutto/mesačne, po 1. roku 900€ brutto/mesačne, kontinuálny príplatok za prácu na 4 zmeny 0,36€ brutto za každú odprac. hod., mesačné prémie 0-6%, nočný príplatok 20%/hod. tarifnej mzdy, príplatok za sviatok 50% – práca na hlavný pracovný pomer – 2 stravné lístky za každý odpracovaný deň – zabezpečenie pracovného odevu i obuvi – práca v príjemnom prostredí a v dobrom kolektíve
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;Nástupný plat 700 € brutto/mesačne, po ukončení skúšobnej doby 800€ brutto/mesačne, po 1. roku 900€ brutto/mesačne, kontinuálny príplatok za prácu na 4 zmeny 0,36€ brutto za každú odprac. hod., mesačné prémie 0-6%, nočný príplatok 20%/hod. tarifnej mzdy, príplatok za sviatok 50%; – práca na hlavný pracovný pomer; – 2 stravné lístky za každý odpracovaný deň; – zabezpečenie pracovného odevu i obuvi; – práca v príjemnom prostredí a v dobrom kolektíve
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť Ďalšie požiadavky: SOU vzdelanie technického smeru
– schopnosť riešiť technické problémy
– organizačné schopnosti
– zmysel pre zodpovednosť

Pracovné výhody : Nástupný plat 700 € brutto/mesačne, po ukončení skúšobnej doby 800€ brutto/mesačne, po 1. roku 900€ brutto/mesačne, kontinuálny príplatok za prácu na 4 zmeny 0,36€ brutto za každú odprac. hod., mesačné prémie 0-6%, nočný príplatok 20%/hod. tarifnej mzdy, príplatok za sviatok 50% – práca na hlavný pracovný pomer – 2 stravné lístky za každý odpracovaný deň – zabezpečenie pracovného odevu i obuvi – práca v príjemnom prostredí a v dobrom kolektíve,
Kontakt : Ing. Marcela Šnajderová personalistka tel.: +4210527877533 fax: 0527877512 marcela.snajderova@pscomponents.eu
Okres : okres Poprad

PRIMA POPRAD, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36488623

Telefón:
0527877514

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výrobkov pre Whirlpool a automobilový priemysel.

Adresa:

Hlavná 4736 05951 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Hlavná 4736 05951