Technický pracovník kontroly

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Krompachy
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Bc.Slávka Pačanová tel.: +421534189282 slavka.pacanova@sez-krompachy.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technický pracovník kontroly

Pracovná náplň: Na toto VPM budú umiestnení UoZ zadefinovaní v §54 – Praxou k zamestnaniu, zák.č.5/2004 Z.z….(vek UoZ do 25 rokov mínus 1 deň, evidencia minimálne 3 mesiace,ktorí nie sú zamestnaní,nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave vrátane externého štúdia; alebo vek do 29 rokov mínus 1 deň, evidencia minimálne 6 mesiacov s dôrazom na dlhodobo nezamestnaných UoZ). Kontrola výrobkov – výliskov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 06:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Bc.Slávka Pačanová tel.: +421534189282 slavka.pacanova@sez-krompachy.sk
Okres : okres Spišská Nová Ves

SEZ PLASET s.r.o.

IČO:
31654754

Adresa:

Hornádska 1, Krompachy, 05342
Adresa zamestnávateľa : Krompachy okres Spišská Nová Ves Hornádska 1 05342