Lekár na detskom oddelení

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Krompachy
  • Uverejnené 4 mesiace pred

Mgr. Rastislav Valluš personalista tel.: +421907996517 fax: 0534472967 vallus@levnemoc.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár na detskom oddelení

Pracovná náplň: Samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania na detskom oddelení.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 1103 do 1103 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo;aspoň 3 roky

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Rastislav Valluš personalista tel.: +421907996517 fax: 0534472967 vallus@levnemoc.sk
Okres : okres Spišská Nová Ves

Nemocnica Krompachy spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36182672

Internetová adresa:
vallus@levnemoc.sk

Telefón:
0907996517

Charakteristika:
poskytovanie zdravotníckej starostlivosti

Adresa:

Banícka štvrť 1 05342 Krompachy Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Krompachy okres Spišská Nová Ves Banícka štvrť 1 05342