Lekár – Krompachy

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Krompachy
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Ing. Eva Vaverčáková HR manažér tel.: +421337915241 eva.vavercakova@fmc-ag.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár – Krompachy

Pracovná náplň: Komplexná práca lekára so špecializáciou nefrológ na dialyzačnom stredisku Krompachy. Práca v profesionálnom kolektíve. Možnosť sústavného vzdelávania. Zamestnanecké benefity.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore vnútorné choroby – nefrológia;aspoň 3 roky
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca rozhodovanie Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Lotus Notes – pokročilá

Pracovné výhody : Práca v profesionálnom kolektíve. Možnosť sústavného vzdelávania. Zamestnanecké benefity.,
Kontakt : Ing. Eva Vaverčáková HR manažér tel.: +421337915241 eva.vavercakova@fmc-ag.com
Okres : okres Spišská Nová Ves

FMC – dialyzačné služby, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36245895

FMC – dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pre pacientov s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením, ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí. Prostredníctvom siete 3 432 dialyzačných stredísk v Severnej Amerike, Európe, Latinskej Amerike, Afrike a v ázijsko-pacifickej oblasti poskytuje spoločnosť dialyzačnú liečbu viac ako 294 tisícom pacientov na celom svete. Fresenius Medical Care je najväčším poskytovateľom dialyzačnej liečby a zároveň aj dodávateľom dialyzačných produktov (dialyzačné prístroje, dialyzátory a ostatný spotrebný materiál).

Adresa:

Teplická 99 92101 Piešťany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Krompachy okres Spišská Nová Ves Banícka Štvrť 1 05342