Predavač/ka zábavnej pyrotechniky Krompachy

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • dohoda o vykonaní práce
  • Krompachy
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Radovan Urdák Konateľ tel.: +421948160158 pyrotechnika.zilina@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka zábavnej pyrotechniky Krompachy

Pracovná náplň: Náplň práce: predaj tovaru, preberanie a dokladanie tovaru, práca s pokladňou- stánok v Tescu. Pracovný pomer: dohoda o VP alebo na živnosť. Pracovný čas na zmeny alebo celodenka (s voľným nasledujúcim dňom): 8:00 – 20:00. Podmienky: vek nad 18 rokov, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť. absolventa Čistá mzda 3€ / hodina + odmeny podľa spokojnosti a obratu.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa;Čistá mzda 3€ / hodina + odmeny podľa spokojnosti a obratu.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 20:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť

Pracovné výhody : Čistá mzda 3€ / hodina + odmeny podľa spokojnosti a obratu.,
Kontakt : Radovan Urdák Konateľ tel.: +421948160158 pyrotechnika.zilina@gmail.com
Okres : okres Spišská Nová Ves

PYRO TRADE, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47328088

Internetová adresa:
pyrotechnika.zilina@gmail.com

Telefón:
+421948160158

Obchodná spoločnosť so zameraním na maloobchodný a veľkoobchodný predaj tovaru.

Adresa:

Sasinkova 26 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Krompachy okres Spišská Nová Ves Stará cesta 4 05342