Pomocný pracovník (šponár)

Táto ponuka už nieje aktuálna

Ing. Barbora Čičmanská personalista tel.: +421422855110 barbora.cicmanska@zvsholding.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník (šponár)

Pracovná náplň: – odvážanie špón od strojov do objemového kontajnera – zhromažďovanie odpadových olejov a emulzií na dané miesto – zametanie dielne – odvážanie komunálneho odpadu z dielne na určené miesto – pomocné práce na dielni absolventa – stabilné a dlhodobé zamestnanie v perspektívnej spoločnosti – bohatý sociálny program – doplnkové dôchodkové sporenie – firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia

Práca vhodná pre absolventa;- stabilné a dlhodobé zamestnanie v perspektívnej spoločnosti; – bohatý sociálny program; – doplnkové dôchodkové sporenie; – firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : – stabilné a dlhodobé zamestnanie v perspektívnej spoločnosti – bohatý sociálny program – doplnkové dôchodkové sporenie – firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia,
Kontakt : Ing. Barbora Čičmanská personalista tel.: +421422855110 barbora.cicmanska@zvsholding.sk
Okres : okres Ilava
Dátum nástupu : 15. 1. 2018

ZVS holding, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36305600

Internetová adresa:
www.msm.sk

Telefón:
+421422855110

Výroba a predaj v oblasti strojárstva, elektrotechniky a zbrojnej výroby.

Adresa:

Ľ. Štúra 1 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Štúrova 925/27 01841