Špecialista – pomoc a podpora pre klienta

Táto ponuka už nieje aktuálna

Viktória Mikulcová Manažér tel.: +421918509869 mikulcova.viktoria@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špecialista – pomoc a podpora pre klienta

Pracovná náplň: Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje široké portfólio možnosti pre klienta. Obrovskou výhodou našich zamestnancov sú možnosti kariérneho rastu v SR aj v zahraničí a nadštandardné platové ohodnotenie. Do našej partie hľadáme mladých energických, ale hlavne cieľavedomých a samostatných ľudí, ktorí budú prínosom pre našu spoločnosť, teda nehľadáme žiadnych lenivcov. Jedná sa o jednoduchú kancelársku prácu v mladom kolektíve. Pracujeme len od pondelka do piatku od 9:00 do 17:30, víkendy a sviatky voľné. Ponúkame profesionálne zaškolenie našou spoločnosťou + prácu na TPP! Platové podmienky sú 1000 € fix nástupný plat, po 3 mesiacoch možnosť navýšenia na 1500 €. Tých najlepších čaká kariérny rast, bonusy, osobné ohodnotenie každý mesiac k výplate. Pre viac info nás kontaktujte do mailu a pošlite nám aj Váš životopis. Tešíme sa na spoluprácu! absolventa mladistvého kariérny rast zaškolenie bonusy práca na TPP mladý kolektív nadštandardné platové ohodnotenie možnosť práce v zahraničí

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;kariérny rast; zaškolenie; bonusy; práca na TPP ; mladý kolektív ; nadštandardné platové ohodnotenie ; možnosť práce v zahraničí
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 17:30 Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 1000 do 2000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: komunikatívny
samostatný
pracovitý
s chuťou učiť sa nové veci

Pracovné výhody : kariérny rast zaškolenie bonusy práca na TPP mladý kolektív nadštandardné platové ohodnotenie možnosť práce v zahraničí,
Kontakt : Viktória Mikulcová Manažér tel.: +421918509869 mikulcova.viktoria@gmail.com
Okres : okres Bratislava

N&N Holding s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50743872

Internetová adresa:

Telefón:
+421903986606

Zaoberáme sa marketingom, odosielanie propagačného materiálu, propagácia služieb obchodných partnerov…

Adresa:

Vajnorská 100/B 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Vajnorská 100/B 83104