Ponuky:

Pracovník/čka služieb zákazníkom

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník/čka služieb zákazníkom


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: • Vybavovanie podnetov, reklamácií a sťažností zákazníkov, • vedenie evidencie reklamácií, • poskytovanie informácií zákazníkom, • telefonický kontakt so zákazníkmi (objednávky, reklamácie), • predaj nákupných poukážok, • registrácia a evidencia hobbi kariet, • dotácia pokladne, odvody z pokladne, zúčtovanie pokladne, • denné uzávierky pokladne, • príprava odvodov do banky, • objednávanie dotácie trezora, • práca s pokladňou na hlavných informáciách a na pokladniach, • administratíva spojená s objednávaním a príjmom tovaru a vratkami tovaru a evidencia s tým súvisiaca, • kontrola fyzického príjmu tovaru. • Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a možnosť kariérneho rastu, • spoľahlivá spoločnosť, • príjemný kolektív.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Žeriavnik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Žeriavnik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – platný žeriavnický preukaz na obsluhu mobilného žeriavu výložníkového typu Aa nad 1000 kg, – samostatnosť pri plnení úloh – práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, – možnosť osobného rozvoja, – rekondičné pobyty
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Stavebný pracovník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný pracovník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Všetky práce na stavbe rodinných domov absolventa mladistvého Príspevok na stravu, cestu, ubytovanie platí zamestnávateľ
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Skladník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Príjem, skladovanie a výdaj hotovej výroby. Manipulácia s tovarom. Nákladka a vykládka tovaru. Dôsledné vedenie skladovej evidencie v elektronickom informačnom systéme – príjemky, výdajky. Pravidelné vykonávanie inventúr. Udržiavanie poriadku v sklade. Minimálne 2 roky praxe na pozícii skladník podmienkou. Záujemca musí ovládať skladovú evidenciu a mať platný preukaz obsluhy VZV. Dôslednosť, flexibilita, vzťah k poriadku a zručnosť v evidencii materiálu. absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Miesto práce , Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov Druh pracovného pomeru plný úväzok. 2300 az 2400 €, čisty prijem cca 2000 € vratane cestovneho Náplň práce, právomoci a zodpovednosti preprava tovaru v ramci EU, hlavne Benelux, Francuzsko, Nemecko, Taliansko Zamestnanecké výhody, benefity dobré finančné podmienky, pravidelné tyždenné platby stravného, odvoz z miesta z bydliska Informácie o výberovom konaní práca na turnusy Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Vzdelanie v odbore cestna doprava Vodičský preukaz C, E Počet rokov praxe 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti profesionalita, spolahlivosť, zodpovednosť, Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Administratívny pracovník, telefonista

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník, telefonista


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Aktívna komunikácia s klientami cez telefón. – Analýza potrieb klienta, – Vybavovanie klientov, firiem. -mailová komunikácia -práca v kancelárii , administrácia spojená s call centrom -Hlavná náplň práce : TELEFONOVANIE,80% pracovnej náplne. – Seriózny prístup k práci, pozitívne myslenie. Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer M.S.LEM, s.r.o. je sprostredkovateľom zamestnania. absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Finančný poradca

Ponúkame pracovnú pozíciu : Finančný poradca


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie. – Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov. – Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb. – Príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov. – Aktívne vyhľadávanie a navolávanie klientov. – Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer. – Ponúkaný plat: Dohodou. – Iné výhody. – Benefity ponúkané spoločnosťou. absolventa Ďalšie požiadavky na pracovníka: Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii. Kontakt M.S.LEM, s.r.o. Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Výrobný pracovník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný pracovník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: -pomocné a manipulačné práce, práca vo výrobe absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Telefonistka / Asistentka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Telefonistka / Asistentka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – navolávanie stretnutí pre obchodných zástupcov – zadávanie dohodnutých stretnutí do informačného systému – komunikácia s klientmi a obchodnými zástupcami -viac menej práca ako v CALL CENTRE, čiže 80% pracovného času zaberie aktívna telefonická komunikácia Bližšie informácie dostanete na pohovore. absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Kuchár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Príprava ponúkaných jedál. – Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál. – Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku. – Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov. – Zamestnanecké výhody, benefity. – Finančné odmeny k platu. absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Predajca náhradných dielov

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca náhradných dielov


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – aktívny predaj sortimentu náhradných dielov, originálneho príslušenstva a autodoplnkov na predajnom mieste spoločnosti – objednávanie, výdaj a príjem tovaru pre potreby dielne – príjem a vybavovanie dopytov/objednávok od zákazníkov (osobne, telefonicky, emailom) – vedenie skladového hospodárstva, vykonávanie inventúry – optimalizácia zásob v sklade, denná kontrola stavu zásob – dopĺňanie obrátkových dielov, špecifikácia náhradných dielov – vystavovanie faktúr za zrealizovaný nákup – komunikácia so zákazníkmi a odborné poradenstvo – spolupráca so servisnými poradcami, mechanikmi absolventa – práca v stabilnej spoločnosti – možnosť sebarealizácie a osobného rastu – benefity ponúkané spoločnosťou Baví vás práca s autami a máte zmysel pre obchod? Máte komunikačné a osobnostné predpoklady pre prácu so zákazníkom? Máte silnú vnútornú motiváciu? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis na mail zivotopis@kariera-praca.sk.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Autoklampiar, Automechanik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Autoklampiar, Automechanik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Kontrolovať technický stav motorových vozidiel, – odskúšať, zistiť a opraviť zistené chyby na dopravných prostriedkoch, – špecifikovať náhradné diely na opravu motorov dopravných prostriedkov, – zodpovednosť za opravu motorickej časti nákladných, osobných vozidiel, pracovných strojov a motorových vozíkov vo vozovom parku, – zodpovednosť za zoradenie a odvzdušnenie brzdových okruhov /prekontrolovanie a zoradenie brzdových čeľustí, kontrolu stavu brzdových a chladiacich kvapalín, ich meranie a doplnenie, odvzdušnenie a zoradenie hlavného brzdového valca a a odskúšanie ich funkčnosti/, – zodpovednosť za správnu výmenu a nastavenie náhradných dielov na doprav. prostriedkoch pri opravách, alebo výmenným spôsobom – za odstraňovanie bežných chýb na vozidlách. Vykonávanie pravidelných pozáručných opráv, servisných prehliadok vozidiel v záruke. – Výmena oleja a filtrov, – výmena bŕzd, – plnenie, čistenie a servis klimatizácie, – oprava podvozku, rozvody a spojky, – sezónne prezúvanie, starostlivosť o pneumatiky – oprava defektov, výmena a kontrola senzorov tlaku pneumatikách. – Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer. absolventa – Práca v dobrom kolektíve. – Gastrolístky. – Využitie zliav. – Koncoročné odmeny. – Iné poskytované benefity.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Obchodný zástupca pre pracovný portál Kariéra-práca.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca pre pracovný portál Kariéra-práca.sk


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pozícia obchodný zástupca pre pracovný portál Kariéra-práca.sk Práca v stabilnej spoločnosti. Oblasť pôsobenia: Bratislava a okolie, Trnavský kraj: Šamorín, Dunajská Streda a okolie. Podľa bydliska. Náplň práce: – starostlivosť o stálych alebo nových firemných klientov – priama komunikácia s klientom – prezentácia spolčnosti a následný predaj produktov – zodpovednosť za objednávky, komunikácia s klientom Výhodné platové podmienky, vlastné auto výhodou. Praca na živnosť, fix + provízie z predaja. Prax na pozícii obchodného zástupcu minimálne 2 roky, podmienka. Podrobnosti upresníme na osobnom pracovnom pohovore. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Váš životopis prosím pošlite na mail zivotopis@kariera-praca.sk Do predmetu uveďte názov pozície Obchodný zástupca pre pracovný portál. Benefity ponúkané spoločnosťou, napríklad flexibilná pracovná doba.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Šéfkuchár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Šéfkuchár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Pripravuje pokrmy s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania, – dohliada na chod prevádzky, – vytvára ponuku na karte a vo vitrínach (rýchle menu, zážitkové menu, akcie, kombinácie), – vytvára recepty pre Menu, – koordinuje a dohliada na objednávky surovín a polotovarov pre výrobu jedál, – manipulácia a skladovanie surovín a polotovarov pre výrobu jedál, – kontroluje čerstvosť a dodržiavanie správnych postupov, zodpovedá za prebrané suroviny, – mesačné inventúry, práca s pokladničným systémom. Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Vodič

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – aktívny vodič, vykladanie tovaru, ďalšie podrobnosti priamo cez zamestnávateľa – druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer Vodičské oprávnenie: B daľej C+E výhoda absolventa – benefity ponúkané spoločnosťou
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Finančný poradca pre významnú finančnú spoločnosť

Ponúkame pracovnú pozíciu : Finančný poradca pre významnú finančnú spoločnosť


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie – aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov – budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb – príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov – aktívne vyhľadávanie a navolávanie klientov – druh pracovného pomeru: živnosť, fix možný + vysoké provízne ohodnotenie, ktoré je motiváciou k ďalším úspechom – ponúkaný plat: dohodou – iné výhody – benefity ponúkané spoločnosťou, napríklad flexibilný pracovný čas Vaše životopisy prosím posielajte na mail: zivotopis@kariera-praca.sk Do predmetu uveďte prosím názov pozície: Finančný poradca pre významnú finančnú spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. absolventa Ďalšie požiadavky na pracovníka: Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii. Kontakt M.S.LEM, s.r.o. Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk. Do predmetu uveďte prosím názov pozície : Finančný poradca pre významnú finančnú spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Autoelektrikár/automechanik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Autoelektrikár/automechanik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: diagnostika a opravy elektroinštalácie motorových vozidiel mechanické opravy garančné opravy vyučený v odbore autoelektrikár, automechanik životopis prosím pošlite na mail: zivotopis@kariera-praca.sk absolventa zázemie v stabilnej spoločnosti, benefity ponúkané spoločnosťou
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Realitný maklér pre Trnavský kraj

Ponúkame pracovnú pozíciu : Realitný maklér pre Trnavský kraj


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pozícia realitný maklér pre Trnavský kraj: Šamorín, Dunajská Streda a okolie. Makléri sú v aktívnom kontakte s klientom pri nábore nehnuteľností pri ich predaji, prenájme, pracujú s databázou klientov s portfóliom nehnuteľností, budujú si svoju profesionálnu kariéru, referencie, vzdelávajú sa a plne prezentujú seba a značku spoločnosti. Vytrvalosť a cieľavedomosť je najlepšia cesta k úspechu. Finančné ohodnotenie nemá strop. Práca na živnosť. Fix možný + provízie z predaja. Životopis prosím posielajte na mail: zivotopis@kariera-praca.sk Do predmetu uveďte prosím názov pozície Realitný maklér pre Trnavský kraj. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou. Napríklad flexibilný pracovný čas.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Vedúci/vedúca cestovnej kancelárie

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci/vedúca cestovnej kancelárie


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Aktívna starostlivosť o predaj zájazdov a produktov na pobočke spoločnosti v Bratislave. Zodpovednosť za chod prevádzky. Zamestnanecké výhody, benefity samozrejmosťou. Školenia, zamestnanecké zľavy, pracovné zahraničné cesty. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky ohľadom pracovnej ponuky. Prosím do mailu uviesť do predmetu názov pozície a poslať ho na životopis@kariera-praca.sk . V prípade akýchkolvek informácií nás neváhajte kontaktovať mailovou formou na info@kariera-praca.sk absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

REALITNÝ MAKLÉR

Ponúkame pracovnú pozíciu : REALITNÝ MAKLÉR


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Makléri sú v aktívnom kontakte s klientom pri nábore nehnuteľností pri ich predaji,prenájme…pracujú s databázou klientov s portfóliom nehnuteľností,budujú si svoju profesionálnu kariéru, referencie,vzdelávajú sa a plne prezentujú seba a značku spoločnosti. Vytrvalosť a cielavedomosť je najlepšia cesta k úspechu. Finančné ohodnotenie nemá strop. absolventa Benefity ponúkané spoločnosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií