Ponuky:

Pokladníčka do bufetu

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pokladníčka do bufetu


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – výdaj stravy – príprava šalátov – udržiavanie čistoty absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Kuchár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Príprava a vyhotovenie prevažne ázijských jedál
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Predavač/ka – pokladník/čka, Bratislava, Račianska

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka – pokladník/čka, Bratislava, Račianska


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Práca na pokladni, doplňovanie tovaru na predajnú plochu, práca na predajnej ploche, práca v sklade predajne. absolventa Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, atraktívne finančné ohodnotenie, prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve, rovnaká mzda pre mužov a ženy, pracovný pomer na dobu neurčitú, príjemnú atmosféru v motivovanom tíme, prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera, možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín, práca na plný úväzok, dva dni v týždni voľné, každá odpracovaná minúta zaplatená, dovolenka nad rámec zákona, doplnkové dôchodkové sporenie, sabbatical – dlhodobé neplatené voľno, karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň, darčekové poukážky v hodnote 160 €, narodeninový darček, vitamínový balíček, deň zdravia, vianočný večierok a letná akcia, letný tábor pre deti, firemné jubileum. V rámci nášho dvojtýždenného tréningového programu Vás pripravíme na Vaše budúce úlohy metódou „Learning-by-doing“. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega. Nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Obchodný manažér

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný manažér


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Komunikácia s klientom. mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Upratovačka – Svätý Jur od 10:00-14:00 a 17:00-20:00 hod.

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka – Svätý Jur od 10:00-14:00 a 17:00-20:00 hod.


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáme šikovné upratovačky na upratovacie a čistiace práce – Svätý Jur. Pracovná doba je v čase od 10:00 do 14:00 hod. alebo od 17:00 do 20:00 hod. Pracuje sa od PO-PIA. možnosť dlhodobej brigády
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Upratovačka na 8 hodín denne – Bratislava Rača

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka na 8 hodín denne – Bratislava Rača


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáme šikovnú upratovačku na upratovacie a čistiace práce v Bratislave (Rača). Upratujú sa priestory drogérie – utieranie prachu, vysávanie, umývanie podlahy mopom. Adresa: Na Pántoch č. 18, Bratislava Rača
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Vodič

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Rozvoz archívneho materiálu / škatúľ pre zákazníka, – odvoz a dovoz archívnych škatúľ pre / od zákazníka, – odvoz skartačných kontajnerov od zákazníka na skartáciu, – odvoz a dovoz dátových nosičov, – zodpovednosť za pridelené firemné vozidlo, udržiavať ho v čistom a dobrom technickom stave, – denne vykonávať kontrolu vozidla a vyplňovať denný výkaz jázd, – využívať najoptimálnejšie trasy k jednotlivým zákazníkom, – rozumieť informáciám na dodacom liste (DL) a Transportnom denníku vodiča (DVL), – zodpovednosť za vybavenie dodávky podľa DVL časovo najefektívnejším spôsobom, neštandardné situácie konzultovať so svojím nadriadeným, – kontrolovať odvozy a dovozy materiálov (zodpovedajúcu kvalitu, kvantitu, počty a potvrdenie DVL a DL zákazníkom), – aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami, – viesť evidenciu svojich pracovných výkonov, – dodržiavať firemnú politiku, pracovný poriadok a interné smernice, – časť práce zahŕňa aj prácu v sklade a manipuláciu s krabicami. absolventa – Kvartálne odmeny vo výške 13. platu rozdeleného na 4 časti, – práca v stabilnej spoločnosti, – pravidelná pracovná doba PO – PIA: – 1 – zmenná prevádzka: 08:00 hod. -17:00 hod. – príspevok na cestovanie, – odporúčací bonus, – príspevok zamestnávateľa na 3. pilier dôchodkového sporenia po 1 roku v spoločnosti, – stravné lístky, – pracovné oblečenie a pracie prášky, – teambuildingové akcie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Pracovník externého balenia dokumentov

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník externého balenia dokumentov


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Práca v archívnom sklade dokumentov – Evidencia dokumentov a spisov do Excel súboru – Dodatočné činnosti súvisiace so správou dokumentov – Nakladanie a vykladanie krabíc z/do vozidiel – Pomocné manipulačné práce v sklade – Balenie/ predbalenie dokumentov do krabíc u zákazníkov – Manuálna práca s krabicami – Manipulácia s paletovým vozíkom absolventa – Kvartálne odmeny vo výške 13. platu rozdeleného na 4 časti, – práca v stabilnej spoločnosti, – pravidelná pracovná doba PO – PIA: – 1-zmenná prevádzka: 08:00 hod. -17:00 hod. – príspevok na cestovanie, – odporúčací bonus, – príspevok zamestnávateľa na 3. pilier dôchodkového sporenia po 1 roku v spoločnosti, – stravné lístky, – pracovné oblečenie a pracie prášky, – teambuildingové akcie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Informatik – správca informačných systémov

Ponúkame pracovnú pozíciu : Informatik – správca informačných systémov


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Komplexná správa integrovaného informačného systému, EGOV a WEBGIS portálu mestskej časti (prístupové práva, nastavenia, číselníky, šablóny pre tlač, hromadné tlačové výstupy, import/export dát, inštalácia nových verzií a opráv, zálohovanie dát, používateľská podpora, metodické a organizačné pokyny, komunikácia s dodávateľom), – komplexné zastrešenie všetkých elektronických služieb vo vzťahu k fyzickým a právnickým osobám v rámci aplikácie zákona č. 305/2013 Z.z. o elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci (zákon o e-Governmente), – vytváranie nových a pravidelná aktualizácia existujúcich vrstiev v geografickom informačnom systéme mestskej časti, v súčinnosti s inými oddeleniami miestneho úradu, – administrácia, technická a používateľská podpora pre inštalované programové vybavenie miestneho úradu. zdravotne postihnutého – Skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 h, – jeden týždeň dovolenky naviac, – sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie, – príspevok na stravovanie a doplnkové dôchodkové sporenie, – možnosť výhodného ubytovania v ubytovni zamestnávateľa, – pracovný pomer je na dobu určitú na 1 rok s možnosťou predĺženia.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Administratívny pracovník/pracovníčka – práca s dokumentmi

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník/pracovníčka – práca s dokumentmi


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Sortovanie dokumentov podľa zákazníckych kritérií. – Príprava dokumentov na scanovanie, triedenie, zoraďovanie, označovanie a tvorba databázy. – Scanovanie a kontrola kvality dennej produkcie. – Indexovanie a validácia nascanovaných dokumentov. – Triedenie a zakladanie produkcie. – Posielanie pošty. – Vyhľadávanie a označovanie dokumentov. – Nahadzovanie údajov do PC. – Dodatočné činnosti súvisiace so správou dokumentov. absolventa – Kvartálne odmeny vo výške 13. platu rozdeleného na 4 časti. – Práca v stabilnej spoločnosti. – Pravidelná pracovná doba PON – PIA: * 1 – zmenná prevádzka: 08:00 hod. -17:00 hod. – Príspevok na cestovanie. – Odporúčací bonus. – Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier dôchodkového sporenia po 1 roku v spoločnosti. – Stravné lístky. – Pracovné oblečenie a pracie prášky. – Teambuildingové akcie. – Iné.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Chyžná v 4* a 5* hoteloch

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chyžná v 4* a 5* hoteloch


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Chyžná – upratovanie izieb, apartmánov, – 8 hod. pracovné zmeny, – vysávanie, utieranie prachu, – vynášanie smetí, – utieranie podlahy, – prezliekanie posteľného prádla. Verejná chyžná – upratovanie a čistenie spoločných priestorov hotela, – výpomoc chyžným, – 12 hodinové zmeny, – denné a nočné zmeny, – mzda od 3€/hod. V rámci hotelov Sheraton a Carlton v centre mesta vieme poskytnúť aj trvalý pracovný pomer. Ostatné hotely v rámci našej ponuky sú formou dohody. Študentov prijímame výlučne na prácu počas víkendov. absolventa – práca v prosperujúcej spoločnosti, – možnosť kariérneho rastu, – práca v mladom dynamickom kolektíve, – v rámci 2 hotelov v centre mesta vieme poskytnúť trvalý pracovný pomer.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Pracovník kľúčovej služby

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník kľúčovej služby


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: výroba kľúčov, predaj zámkov, vložiek, kovaní a iného priemyselného tovaru(žiarovky, baterky, nože…)
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Automechanik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Údržba automobilov a servisných prehliadkach: výmena olejov a náplní, výmena filtrov, sviečok, brzdového obloženia, pneu servis. Ponuka je vhodná aj pre mladých absolventov, technicky zručných uchádzačov. Hľadáme manuálne zručného uchádzača. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Obchodný zástupca na telefóne pre taliansky trh

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca na telefóne pre taliansky trh


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Aktívne vyhľadávanie nových klientov na internete, vytváranie a priebežná aktualizácia databázy. – Telefonické kontaktovanie taliansky hovoriacich klientov. – Udržiavanie a posilňovanie vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi. – Prijímanie požiadaviek od klientov. – Emailová komunikácia s klientmi v talianskom jazyku. – Pravidelný reporting dosiahnutých výsledkov. – Vykonávanie aktivít vedúcich k sprostredkovaniu obchodu. zdravotne postihnutého – Flexibilná pracovná doba. – Práca z domu. – Samostatná práca. – Provízia z každého uzatvoreného obchodu. – Finančný bonus pri dosiahnutí stanovených cieľov.
Pracovný pomer: domácka práca a telepráca
Viac informácií

Obchodný zástupca na telefóne pre anglicky hovoriace trhy

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca na telefóne pre anglicky hovoriace trhy


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Aktívne vyhľadávanie nových klientov na internete, vytváranie a priebežná aktualizácia databázy. – Telefonické kontaktovanie anglicky hovoriacich klientov. – Udržiavanie a posilňovanie vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi. – Prijímanie požiadaviek od klientov. – Emailová komunikácia s klientmi v anglickom jazyku. – Pravidelný reporting dosiahnutých výsledkov. – Vykonávanie aktivít vedúcich k sprostredkovaniu obchodu. zdravotne postihnutého – Flexibilná pracovná doba. – Práca z domu. – Samostatná práca. – Provízia z každého uzatvoreného obchodu. – Finančný bonus pri dosiahnutí stanovených cieľov.
Pracovný pomer: domácka práca a telepráca
Viac informácií

Samostatná účtovníčka pre podvojné účtovníctvo

Ponúkame pracovnú pozíciu : Samostatná účtovníčka pre podvojné účtovníctvo


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – samostatné účtovné práce v podvojnom účtovníctve – práca na skrátený úväzok (cca 4 hod. denne) – účtovanie účtovných prípadov v obchodnej spoločnosti (spotrebný tovar, stroje a zariadenia) – práca v programe Olymp (Kros) – práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti – príjemný kolektív
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas
Viac informácií

Robotník – vodič

Ponúkame pracovnú pozíciu : Robotník – vodič


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: • Vykonáva činnosti vodiča autoparku útvaru čistoty oddel. životného prostredia Mestskej časti Bratislava-Rača, • udržuje pracovné nástroje a mechanizmy zverené k výkonu práce v bezchybnom stave, • zabezpečuje funkčnosť a prevádzkyschopnosť motorových vozidiel zverených k dennému výkonu, • vedie predpísanú evidenciu a spotrebu pohonných hmôt motorového vozidla, • v zimných mesiacoch vykonáva prácu vodiča podľa rozpisu zimnej údržby ciest, • vykonáva práce údržby verejnej zelene a iné pomocné práce zabezpečované útvarom čistoty oddelenia životného prostredia. absolventa • Príspevok zo sociálneho fondu, • skrátený týždenný pracovný čas, • týždeň dovolenky navyše, • gastrolístky, • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, • možnosť výhodného ubytovania v ubytovni zamestnávateľa.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Hypotekárny špecialista

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hypotekárny špecialista


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: PONUKA PRÁCE: Hypotekárny špecialista v Bratislave a okolí LOKALITA: Bratislava, Bojnícka 22 MOŽNÝ NÁSTUP: IHNEĎ PLAT: fix + Q odmeny + nadštandardné provízie Ponúkame: skvelý kolektív, školenia, bonifikácie, profesionálny rast v oblasti obchodu a manažmentu…. fix + odmeny + nadštandardné provízie
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Informatik – správca informačných systémov

Ponúkame pracovnú pozíciu : Informatik – správca informačných systémov


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Komplexná správa integrovaného informačného systému, EGOV a WEBGIS portálu mestskej časti (prístupové práva, nastavenia, číselníky, šablóny pre tlač, hromadné tlačové výstupy, import/export dát, inštalácia nových verzií a opráv, zálohovanie dát, používateľská podpora, metodické a organizačné pokyny, komunikácia s dodávateľom), – komplexné zastrešenie všetkých elektronických služieb vo vzťahu k fyzickým a právnickým osobám v rámci aplikácie zákona č. 305/2013 Z.z. o elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci (zákon o e-Governmente), – vytváranie nových a pravidelná aktualizácia existujúcich vrstiev v geografickom informačnom systéme mestskej časti, v súčinnosti s inými oddeleniami miestneho úradu, – administrácia, technická a používateľská podpora pre inštalované programové vybavenie miestneho úradu. zdravotne postihnutého – Skrátený týždenný pracovný čas, – jeden týždeň dovolenky naviac, – sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie, – príspevok na stravovanie a doplnkové dôchodkové sporenie, – možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa, – pracovný pomer je na dobu určitú na 1 rok s možnosťou predĺženia. – Skrátený týždenný pracovný čas, – jeden týždeň dovolenky naviac, – sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie, – príspevok na stravovanie a doplnkové dôchodkové sporenie, – možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa, – pracovný pomer je na dobu určitú na 1 rok s možnosťou predĺženia.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií