Ponuky:

Upratovač / upratovačka – Košice, VUB OC Galéria

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovač / upratovačka – Košice, VUB OC Galéria


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Čistiace a upratovacie práce administratívnych budov.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Obchodný manažér – pre východné Slovensko

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný manažér – pre východné Slovensko


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáme šikovných a ambicióznych študentov, ktorí majú záujem sa realizovať, získať prax, privyrobiť si a ktorí budú zodpovedne zastupovať našu spoločnosť. Vaša náplň práce bude: – Aktívne vyhľadávanie nových partnerov, dohadovanie podmienok spolupráce s partnermi. – Rozširovanie spolupráce a starostlivosť o existujúcich partnerov a klientov – Pestovanie dobrých obchodných vzťahov a hľadanie vzájomne výhodných prienikov pre spoluprácu. – Školenie personálu partnera. – Zaznamenávanie svojich aktivít do reportov. – Kontrola dodržiavanie podmienok spolupráce – Mystery Shopping. – Monitoring vývoja trhu a konkurencie. absolventa mladistvého – Zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a šikovnosťou. – Pracovný čas, ktorý sa prispôsobí vášmu štúdiu. – Provízia z predaja, zľava na naše produkty. – Odborné školenia v oblasti predaja a komunikácie s klientmi. – Získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti. – Otvorená komunikácia a vynikajúce vzťahy v mladom tíme. – Príležitosť na profesionálny rozvoj a kariérny rast.
Pracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov
Viac informácií

Mäsiar/mäsiarka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mäsiar/mäsiarka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: V súčastnosti naša farma hľadá jedného mäsiara / mäsiarku do svojho už zabehnutého farmárskeho obchodu v Košiciach. Obchod má svoje vlastné Slovenské produkty z vlastného chovu a z vlastnej výroby. Pracuje sa na krátky dlhý týždeň a bez nedieľ. Hľadáme skutočne šikovnú mäsiarku alebo mäsiara ktorý rozozná presné časti mäsa. Výborné platové podmienky, kolektív a zázemie firmy. Nástup potrebný ihneď! Poprosím volajte 0911146207. Mullerová
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Prevádzková pracovníčka/manažérka fitnesscentra (Košice)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prevádzková pracovníčka/manažérka fitnesscentra (Košice)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Práce spojené so zabezpečením bezproblémového chodu fitnesscentra. Aktívne znalosti v oblasti fitness, zdravého životného štýlu, športovej výživy a športová zdatnosť (hlavne v oblasti posilňovania) sú podmienkou – potrebné uviesť v sprievodnom / motivačnom liste. K základnému platu + stále odmeny podľa výkonov, zamestnanecké benefity, možné ďalšie príplatky za vedenie, kariérny rast.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Asistentka – skladové hospodárstvo

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka – skladové hospodárstvo


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Naša firma Vám ponúka nové voľné pracovné miesto asistentky v Košiciach. V súčasnosti máme v Košiciach dva obchody s farmárskymi Slovenskými produktmi, kde je potrebné vykonávať objednávky tovarov a pracovať s programom MK Soft a Excel – teda starať sa o el. sklady oboch obchodov ako je príjem a výdaj tovaru. Potrebná je flexibilita, vodičské oprávnenie (najlepšie aj vlastné auto), chuť sa vzdelávať v nových veciach, chuť pracovať, komunikovať a mať chuť do života. Práca je vhodná na prácu denne cca od 9-12 h., resp. podľa potreby, to môže byť aj viac alebo menej, záleží aj od šikovnosti. V prípade šikovnosti, možnosť zaučenia novej práce. Prosím nepíšte SMS a neposielajte životopisy, len volajte!!! zdravotne postihnutého absolventa mladistvého Výborné finančné ohodnotenie, vyplácanie na čas, príjemný kolektív, práca vhodná aj popri materskej, alebo vysokej škole (ale doobeda), možnosť zaučenia a možnosť osobného rozvoja, práca nenáročná na čas.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Predajca z auta – ambulantný predaj farmárskych potravín

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca z auta – ambulantný predaj farmárskych potravín


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: V Košiciach na jazere ponúkame voľné pracovné miesto pre uchádzača, ktorý vie šoférovať väčšie auto. Auto sa súčasne využíva na ambulantný predaj. TZN – ide o predaj farmárskych slovenských výrobkov z auta. Potrebná je komunikácia, práca s pokladňou a financiami, hygiena a hlavne predaj potravín, zodpovednosť a potreba ráno a večer odšoférovať auto/pojazdnú predajňu na určené miesto. Pracuje sa na krátky dlhý týždeň. Tzn – dva dni robíte a dva dni nie – striedajú sa zmeny, prac. čas od 08.00 do1 8.00h. Poprosím len volať, neposielať životopisy a sms. Ďakujem. zdravotne postihnutého absolventa mladistvého Výborné finančné ohodnotenie, vyplácanie na čas, možnosť práce jednotlivca, práca vhodná pre šikovných ľudí s chuťou učiť sa nové veci a pracovať s kvalitným slovenským tovarom, pochopenie pre zaučenie, výborný kolektív, práca vhodná pre nenáročný pracovný čas počas týždňa.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

SOCIÁLNY PRACOVNÍK V DETSKOM DOMOVE DKD DRaK

Ponúkame pracovnú pozíciu : SOCIÁLNY PRACOVNÍK V DETSKOM DOMOVE DKD DRaK


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Odborná činnosť vykonávaná sociálnym pracovníkom v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Elektromechanik so zameraním na slaboprúd a silnoprúd

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektromechanik so zameraním na slaboprúd a silnoprúd


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – riadenie prác pri zostavovaní elektronických zariadení koľajových vozov s tyristorovou a pulznou reguláciou trakčných motorov, – riadenie údržby a opravy elektrickej výzbroje električiek, – vyhľadanie a opravy závad na všetkých prevádzkovaných typoch električiek, pod.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Upratovač (upratovačka)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovač (upratovačka)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Upratovanie administratívnych priestorov v areáli bussines centra v Košiciach na Moldavskej ceste, Protifašistických bojovníkov alebo Žriedlovej ulici. zdravotne postihnutého absolventa mladistvého Mzda: 2,76 EUR/hod
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Manikér, pedikér

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manikér, pedikér


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vykonávanie služieb súvisiacich s manikúrou, pedikúrou, nechtovým dizajnom, modelovanie gélových nechtov, lakovanie, gél-lak, manikúra, pedikúra, doplnkové služby, poradenstvo a komunikácia so zákazníkom, predaj produktov. absolventa školenia a kurzy platené zamestnávateľom bonusy a odmeny za tržby
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Freelance Consultant

Ponúkame pracovnú pozíciu : Freelance Consultant


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Potrebuješ pravidelne aspoň 1 000 EUR mesačne a viac, ale desí Ťa predstava osem, či dvanásť hodinového pracovného dňa, alebo nebodaj nočné smeny? Máš v hlave otázky typu : „Kto sa postará o deti keď budem v práci? Kedy už pôjdem na dovolenku? Z čoho splatím úvery? Kedy sa už poriadne vyspím? Za čo kúpim byt, či kedy opravím dom? A čo auto?“ Ak potrebuješ zarobiť viac a ušetriť si čas pre seba a svoju rodinu, potom to vyskúšaj s nami v revolučnom systéme sprostredkovateľskej činnosti, ktorý vzniká práve teraz, vďaka pádu monopolu megalomanských korporácií. Ak máš skúsenosti v práci s ľuďmi, s uzatváraním zmlúv, ktoré si získal/získala v práci pre mobilných operátorov, poskytovateľov energií, vo finančnom sprostredkovaní alebo v realitke, v práci s anketami pre marketingové spoločnosti a reklamky, či v ľubovoľnom obchode, poď si vyskúšať novú, prevratnú metódu zarabánia peňazí, kde každý konzultant je riaditeľ a každý riaditeľ je konzultant. A tak si aj od prvej chvíle zaplatený/zaplatená. A to bez otravných plánov a stresujúcich požiadaviek. Zarob dvakrát viac v prevratnom a zábavnom systéme a užívaj si svoje peniaze a následné provízie i príplatky za riadenie hneď a bez potreby postupu v kariérnom pláne. Výhodou uchádzača je/sú platný/é certifikát/ty vydané spoločnosťou AFISP. Ak si zažil/zažila sklamanie v nejakom vychytralom MLM, zabudni na to, ako na partnera, ktorý sklamal/sklamala a začni teraz a hneď čerpať peniaze, ktoré si už dávno zaslúžiš a patria iba Tebe a Tvojej rodine. Pracovať môžeš aj popri inej činnosti, teda aj popri zamestnaní, podnikaní, materskej a rodičovskej dovolenke, štúdiu či penzii. Pracuješ na základe mandátnej zmluvy na dobu neurčitú podľa vlastného časového harmonogramu, z domu alebo z vlastnej kancelárie, na ktorú môžeš získať príspevok. V prípade, že si zrelá a komunikatívna osobnosť, pošli svoj CV na alexander.frankovic@balington.sk a dohodneme si s Tebou osobné stretnutie. Je vhodné, ak si z okresov Košice, Prešov, Rožňava, či z Kráľovského Chlmca, avšak môžeš byť aj z inej oblasti. Našou prioritou je sprostredkovateľská činnosť Arkad-Hafidovou metódou. Informácie o spoločnosti, našich partneroch a produktoch nájdeš na www.balington.sk Kontaktná osoba: Mgr. Alexander Frankovič, manažér obchodnej skupiny alexander.frankovic@balington.sk, mobil 0948 840 070 LinkedIn, facebook absolventa Lukratívny a pravidelný príjem, pružná pracovná doba, zaujímavá práca, výborný kolektív a pracovná pohoda, veľa času na rodinu a vlastné koníčky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas
Viac informácií

Výťahár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výťahár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Montáž, oprava, údržba zdvíhacích zariadení v rozsahu osobných a nákladných výťahov. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy napr. stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií