Ponuky:

Administratívny pracovník

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Telefonické poskytovanie všeobecných a špecifických informácií o produktoch, cenách a službách, – zasielanie email kampaní, správa sociálnych sietí, – práca s dokumentami a ich vytváranie, – poradenstvo pre nových a existujúcich klientov v oblasti inovácií (mobilné a cloud aplikácie, marketingové kampane), – zodpovedanie za správnosť a úplnosť poskytovaných informácií – korektný prístup, dodržiavanie štandardov, – pracovne miesto v zmysle § 51a zákona o službách zamestnanosti. absolventa – Zaujímavá práca v silnej a stabilnej spoločnosti, – zamestnanecké teambuildingové akcie, – fyzicky nenáročná práca v kancelárii, – priestor pre sebarealizáciu a možnosť kariérneho rastu, – získavanie skúseností v oblasti telekomunikácií, marketingu, inovácií a obchodu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Montážny pracovník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážny pracovník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Montážne práce pri výstavbe montovaných hál, vzduchotechniky, striech. zabezpečíme ubytovanie
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Predavač mäsa a mäsových výrobkov

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač mäsa a mäsových výrobkov


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Predaj mäsa a mäsových výrobkov zákazníkom v maloobchodnej predajni. – Udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni. – Dodržiavanie kvality predaja. – Práca je vykonávaná na prevádzke s pracovnou dobou od pondelka do nedele. – Práca v stabilnej spoločnosti. – Mzda dohodou, s motivačnou zložkou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Elektrikári

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrikári


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ponúkame prácu elektrikárom. Priemyselné a bytové inštalácie. Nástup možný ihneď.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Zvárači 135 (CO2)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárači 135 (CO2)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ponúkame prácu zváračom 135 na dlhodobý projekt pri meste Košice. Zvárajú sa plechy a konštrukcie. Bližšie informácie žiadajte do správy, emailom: info@profiwelders.com , alebo telefonicky: 0902058168 Ak sa hneď nedovoláte, napíšte nám a naša operátorka sa Vám určite ozve späť. http://www.profiwelders.com/sk/registracia
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Grafik / Grafička

Ponúkame pracovnú pozíciu : Grafik / Grafička


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu grafik / grafička do nášho COPYCENTRA, ktorý bude: prijímať a vybavovať objednávky, obsluhovať tlačové zariadenia, kopírovať, tlačiť a finalizovať dokumenty, tvoriť grafické návrhy, pripravovať dokumenty pre tlač a podobne. absolventa + príjemné pracovné prostredie + mladý kolektív + nápoje zadarmo + vzdelávanie a získanie praxe + zamestnanecké zľavy
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Telefonista

Ponúkame pracovnú pozíciu : Telefonista


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: oslovenie potenciálnych klientov z pridelenej databázy zdravotne postihnutého
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Hypotekárny špecialista

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hypotekárny špecialista


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: sprostredkovanie hypotekárnych úverov pre klientov absolventa motivačné nadštandardné finančné ohodnotenie profesionálny rast Q odmeny skvelý kolektív flexibilná pracovná doba
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Mäsiar / Mäsiarka do novej malej predajne

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mäsiar / Mäsiarka do novej malej predajne


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: V Košiciach otvárame nový malý farmársky obchod do ktorého zamestnáme šikovných ľudí. Náplň práce: prijatie tovaru, evidencia tovaru, kontrola záruk, práca s mäsom a mäsovými výrobkami, predaj tovaru zákazníkovi, vedenie hygieny, kontrola teplôt v chladničkách, práca s pokladňou a peniazmi, robenie denných a mesačných uzávierok a priateľská komunikácia s ľuďmi. Práca je vhodná ak: máte skúsenosť aspoň rok v mäsiarni alebo za pultom s mäsom a viete rozoznať mäso a odrezať potrebné časti zákazníkovi, viete pracovať s pokladňou a robiť správne uzávierky, viete evidovať tovar a kontrolovať záruku, nemáte problém s hygienou, viete predávať a radi komunikujete s ľuďmi. Nemusíte byť vyučený/vyučená mäsiarka, postačujú Vám spomínané skúsenosti. Pracovná doba: krátky – dlhý týždeň a vždy dvaja zamestnanci budú spolu. Firemné zázemie, pracovná zmluva, výplata v čas, zaškolenie, práca v novom kolektíve a predaj kvalitných Slovenských farmárskych potravín.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Freelance Consultant

Ponúkame pracovnú pozíciu : Freelance Consultant


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Potrebuješ pravidelne aspoň 1 000 EUR mesačne a viac, ale desí Ťa predstava osem, či dvanásť hodinového pracovného dňa, alebo nebodaj nočné smeny? Máš v hlave otázky typu : „Kto sa postará o deti keď budem v práci? Kedy už pôjdem na dovolenku? Z čoho splatím úvery? Kedy sa už poriadne vyspím? Za čo kúpim byt, či kedy opravím dom? A čo auto?“ Ak potrebuješ zarobiť viac a ušetriť si čas pre seba a svoju rodinu, potom to vyskúšaj s nami v revolučnom systéme sprostredkovateľskej činnosti, ktorý vzniká práve teraz, vďaka pádu monopolu megalomanských korporácií. Ak máš skúsenosti v práci s ľuďmi, s uzatváraním zmlúv, ktoré si získal/získala v práci pre mobilných operátorov, poskytovateľov energií, vo finančnom sprostredkovaní alebo v realitke, v práci s anketami pre marketingové spoločnosti a reklamky, či v ľubovoľnom obchode, poď si vyskúšať novú, prevratnú metódu zarabánia peňazí, kde každý konzultant je riaditeľ a každý riaditeľ je konzultant. A tak si aj od prvej chvíle zaplatený/zaplatená. A to bez otravných plánov a stresujúcich požiadaviek. Zarob dvakrát viac v prevratnom a zábavnom systéme a užívaj si svoje peniaze a následné provízie i príplatky za riadenie hneď a bez potreby postupu v kariérnom pláne. Výhodou uchádzača je/sú platný/é certifikát/ty vydané spoločnosťou AFISP. Ak si zažil/zažila sklamanie v nejakom vychytralom MLM, zabudni na to, ako na partnera, ktorý sklamal/sklamala a začni teraz a hneď čerpať peniaze, ktoré si už dávno zaslúžiš a patria iba Tebe a Tvojej rodine. Pracovať môžeš aj popri inej činnosti, teda aj popri zamestnaní, podnikaní, materskej a rodičovskej dovolenke, štúdiu či penzii. Pracuješ na základe mandátnej zmluvy na dobu neurčitú podľa vlastného časového harmonogramu, z domu alebo z vlastnej kancelárie, na ktorú môžeš získať príspevok. V prípade, že si zrelá a komunikatívna osobnosť, pošli svoj CV na alexander.frankovic@balington.sk a dohodneme si s Tebou osobné stretnutie. Je vhodné, ak si z okresov Košice, Prešov, Rožňava, či z Kráľovského Chlmca, avšak môžeš byť aj z inej oblasti. Našou prioritou je sprostredkovateľská činnosť Arkad-Hafidovou metódou. Informácie o spoločnosti, našich partneroch a produktoch nájdeš na www.balington.sk Kontaktná osoba: Mgr. Alexander Frankovič, manažér obchodnej skupiny alexander.frankovic@balington.sk, mobil 0948 840 070 LinkedIn, facebook absolventa Lukratívny a pravidelný príjem, pružná pracovná doba, zaujímavá práca, výborný kolektív a pracovná pohoda, veľa času na rodinu a vlastné koníčky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas
Viac informácií

Mäsiar/mäsiarka v novootvorenej farmárskej predajni

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mäsiar/mäsiarka v novootvorenej farmárskej predajni


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Od augusta 2017 otvárame novú predajňu s poctivými Slovenskými výrobkami z Farmy. Do obchodu hľadáme nových zodpovedných ľudí (mäsiar/mäsiarka), ktorý sa neboja a hlavne vedia pracovať s hotovým mäsom a mäsovými výrobkami, s pokladňou, udržiavať čistotu a dokumenty potrebné pre kontrolu/hygienu v predajni, robiť uzávierky, prijať tovar, a komunikovať so zákazníkmi. Mäso bude chodiť hotové, preto rozrábka nie je potrebná. Obchod je v Košiciach na Terase a pracovať sa bude od 7,00h do 14,00h a zmena od 14,00h do 21,00h. Platové podmienky – na osobnom pohovore. Kontaktná osoba: Simona Mullerová, 0911 146 207, pohovory – ihneď.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Ambulantný predaj z auta v okolí Košíc

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ambulantný predaj z auta v okolí Košíc


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ako farma rozbiehame ambulantný predaj z auta v okolí Košíc. Výrobky: vlastné mäsové, mliečne a pekárenské. Preto hľadáme človeka na ambulantný predaj z auta, teda vodiča a predavača zároveň – v jednom. Ambulantný predaj spočíva v prebratí tovaru na ráno, následne šoférovať väčšie auto (stačí skupina B). Autom je potrebné dodržiavať dohodnuté stanoviská a časy ktoré sú určené a povolené na predaj našich farmárskych výrobkov. Výrobky sú balené vákuovo. V dedinách sú oboznámený o Vašom príchode. Na stanovišti predávate naše farmárske výrobky z auta prispôsobenom na predaj, pracujete s pokladňou a komunikujete so zákazníkmi. Následne po ukončení trasy je potrebná sanitácia auta a denná uzávierka. Platobné podmienky a pracovný čas na osobnom pohovore. Pohovory ihneď, nástup ihneď. Kontaktná osoba: Simona Mullerová, 0911 146 207
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Výťahár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výťahár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Montáž, oprava, údržba zdvíhacích zariadení v rozsahu osobných a nákladných výťahov. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy napr. stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Lekár so špecializáciou v odbore OFTALMOLÓGIA

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár so špecializáciou v odbore OFTALMOLÓGIA


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Súkromná oftalmologická klinika so zameraním na laserovú refrakčnú chirurgiu a kataraktovú chirurgiu a s bohatou históriou a pôsobením vo viacerých krajinách, hľadá do svojich radov nového mladého kolegu na pozíciu “Lekár-Oftalmológ“. Vašimi úlohami a zodpovednosťami budú hlavne: • Komplexná zodpovednosť za riadenie a vykonávanie predoperačných a pooperačných vyšetrení, • Diagnostika a následná liečba a kontrolné vyšetrenia, • Stále konzultácie pacientom na osobnej báze ale aj online podpora, • Zodpovednosť za dokumentáciu a evidenciu pacientov, • Dohľad nad prístrojovým vybavením ordinácie, • Asistencia pri vykonávaní operačných zákrokov vrátane laserových operácií, • Spolupráca aj s ostatnými kolegami v rámci zdravotného zariadenia a iných pobočiek, a to všetko s dôrazom na vysokou kvalitu a profesionalitu služieb. • Práca v príjemnom, profesionálnom a modernom prostredí, • Možnosť osobného a odborného rastu – vedeckej práce – klinických štúdií, publikačnej činnosti, chirurgie predného segmentu oka, • Nadštandardné platové ohodnotenie, • Práca pre rýchlo sa rozrastajúcu a prosperujúcu súkromnú kliniku, • Práca v tíme profesionálov. • Široký rozsah benefitov a bonusov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Kuchár, čašník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár, čašník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – výroba jedál teplej a studenej kuchyne – dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií – zostavovanie jedálnych lístkov – zodpovednosť za zverený tovar a inventár – zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov absolventa – práca v stabilnej spoločnosti – možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Zvárač

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Zváranie nerezu v ochrannej atmosfére (141), – zváranie taviacou sa elektródou (131, 132, 135, 137), – čítanie výkresovej dokumentácie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Konzultant

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konzultant


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Administratívna práca z domu alebo z vlastnej kancelárie, obchodné stretnutia, firemné školenia a akcie. Tvorba aktív pre fyzické a právnické osoby. Práca sa vykonáva na základe mandátnej zmluvy uzatvorenej na dobu neurčitú bez potreby založenia živnosti. Zaujímavé sú najmä tri zložky príjmu, ktoré výškou a automatickým nárokom na ne nemajú konkurencieschopnosť na trhu. Práca s bežnými účtami, kreditnými kartami, spotrebnými a hypotekárnymi úvermi, životným a neživotným poistením, investíciami do podielových fondov. Nejedná sa o megalomanské MLM ale o mladú dynamickú spoločnosť v ktorej pracujú na seba profesionáli s bohatou praxou. 1. Pružná pracovná doba. 2. Možnosť pracovať popri zamestnaní, MD a pod. 3. Tri zložky príjmu bezkonkurenčne top a to od začiatku a pre každého.
Pracovný pomer: domácka práca a telepráca
Viac informácií

Finančný agent

Ponúkame pracovnú pozíciu : Finančný agent


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáme zodpovedných ľudí do obchodného tímu, ktorí majú chuť pracovať, rozvíjať svoju osobnosť a hľadajú dlhodobú perspektívnu prácu. absolventa Fixná odmena bez závislosti od výkonu, prepracovaný provízny systém, bezplatný rozsiahly školiaci systém, flexibilný pracovný čas, moderne zariadené pracovné prostredie, telefón, PC, spoločnosť so silnou značkou a tradíciou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Komerčný riaditeľ

Ponúkame pracovnú pozíciu : Komerčný riaditeľ


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: • tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov • plánovanie činnosti spoločnosti, príprava a obhajoba ročných finančných plánov • operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov: • sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov, výroby produktov/služieb, marketingových aktivít • reprezentácia spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry • vystupovanie v mene spoločnosti, rozhodovanie/schvaľovanie a podpisovanie zmlúv • jednanie s kľúčovými klientmi a partnermi • priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov • vyhľadávať nových obchodné príležitostí na trhu • definovanie a riadenie politiky ľudských zdojov, výber kľúčových manažérov, interná komunikácia na všetkých zamestnancov spoločnosti • mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií