Ponuky:

Pracovník bezpečnostnej služby – Kráľovský Chlmec

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník bezpečnostnej služby – Kráľovský Chlmec


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Spoločnosť ABAS SR Management s.r.o. príjme do pracovného pomeru na TPP alebo DVP pracovníka na pozíciu: Samostatný bezpečnostný pracovník Miesto výkonu práce: Kráľovský Chlmec Typ pracovného pomeru: TPP alebo DVP V prípade záujmu prosím kontaktovať zodpovednú osobu: na tel. kontakte: 0910 835 222, e-mail: kariera@abasco.sk
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Obchodný manažér

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný manažér


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Akvizičná činnosť, zodpovednosť za správu a rozvoj klientskych databáz vo zverenom regióne, budovanie vlastnej klientely v životnom, neživotnom poistení, v bankových produktoch (najmä hypotéky, spotrebné úvery), v investičných produktoch, poskytovanie kvalitného servisu a poradenstva pre klientov.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

FARMACEUT @Dr. Max

Ponúkame pracovnú pozíciu : FARMACEUT @Dr. Max


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: FARMACEUT S MOŽNOSŤOU UBYTOVANIA ALEBO PREPLATENIA CESTOVNÉHO – Vydávanie liekov (na recept aj bez receptu) v súlade s platnou legislatívou. – Vydávanie zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu v súlade s platnou legislatívou. – Poskytovanie odborného poradenstva a odborných informácii ohľadom liekov, liečiv, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne. – Expedícia liekov, riešenie inkompatibilít, kontrola dávkovania liekov. – Kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne. – Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie. – Výpomoc pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne. – Zodpovednosť za dodržiavanie čistoty a hygieny na svojom pracovisku. Všetky informácie o pozícii, kontakt a možnosť poslať životopis nájdete na tejto webovej stránke. Prosím, uchádzajte sa o miesto VÝLUČNE prostredníctvom stránky. https://jobangels.co/job/303fb02b/FARMACEUT/ff38d9a7
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Špecialista na finačné produkty

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špecialista na finačné produkty


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Predovšetkým starostlivosť o tím konzultantov a rozvíjanie ich obchodných zručností. V rámci vášho regiónu sa môžete podieľať na rozvoji a riadení tímu finančných konzultantov a riešenie obchodných prípadov predovšetkým firemnej klientely. Riadenie obchodného tímu konzultantov, nastavenie a sledovanie personálnych procesov v tíme, realizácia obchodných prípadov v danej oblasti pôsobenia tímu, rokovania s VIP klientmi a firemnými zákazníkmi, aktívne budovanie image firmy. Výber spolupracovníkov, účasť na výberových konaniach a poradách, reporting Regionálnemu manažérovi a zodpovednosť za chod kancelárií v neprítomnosti manažéra.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Klientský pracovník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientský pracovník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti, – ponuka a predaj poistných a bankových produktov s orientáciou na potreby klienta, – servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu spoločnosti, – starostlivosť o pridelenú databázu existujúcich klientov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií