Ponuky:

Privátny bankár, poradca

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Privátny bankár, poradca


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Práca s databázou klientov a ich aktívne oslovovanie. Riešenie individuálneho portfólia pre každého klienta. Aktívne vzdelávanie a získavanie vedomostí, nových klientov zručností a odbornosti. Dlhodobá starostlivosť o klienta. Pracujeme s exkl. portfóliom produktov finančnej skupiny s fix výnosom 5,5% p.a. absolventa mladistvého Práca no novootvorenej pobočke v Kráľovskom Chlmci, Michalovce Individuálna pracovná ponuka ušitá na mieru. Flexibilná pracovná doba. Zaujímavý kariérny rast. Telefón a tablet aj na súkromné účely. Databáza klientov. Kvalitné a veľmi rýchle zapracovanie ľudí ktorý majú skúsenosti z finančným trhom. – prídete mi pre Vás máme miesto a pracujete
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Manažér, riaditeľ obchodnej skupiny /nie MLM,/

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér, riaditeľ obchodnej skupiny /nie MLM,/


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Keď Vám vadí niečo tam kde pracujete teraz len vtedy čítajte ďalej : Vadia Vám mesačné tlaky na plány? Nie je Vám sympatický systém MLM? Chcete mať aj finančnú podporu pri náboroch? Nechcete platiť za manažérske školenia? Máte obmedzenia v zmluve tam kde ste momentálne? Nechcete strácať ľudí len pre to že niektoré spoločnosti nemajú fix pre nových kolegov? Ste človek plný entuziazmu a chuti učiť sa nové veci v oblasti komunikácie ? Máte radi živú prácu, a stereotyp Vás zabíja ? Považujete za Vaše silné stránky komunikačné, organizačné zručnosti a taktiež pozitívne myslenie ? Hľadáte inovatívne veci ktoré žiadna iná spoločnosť nemá? Viete, že ste narodený pre úspech a ľútosť nechávate iným ? Ste typ, ktorý hľadá prácu, ktorá dáva zmysel a dokáže zabezpečiť vysoký štandard Vám a Vašej rodine ? Ponúkajú Vám niekde len označenie kancelárie ale zariadenie kancelárie nie? Radi by ste fungovali na báze klientských centier? Ak ste si na všetky tieto otázky odpovedali ÁNO, táto pozícia môže byť pre Vás ideálnou príležitosťou pre Vašu realizáciu – hľadáme tých čo hľadajú. – provízie už dnes nie sú hlavným argumentom na nástupu niekde, my ponúkame zázemie silnej spoločnosti :) Zaujímavé a rastúce platové ohodnotenie, vyplácanie objemových proízií • priestor na rast a sebarealizáciu • príjemné pracovné prostredie • firemné víkendové akcie a rôzne iné benefity • možnosť čiastočnej časovej flexibility Spojte Váš potenciál s našimi možnosťami a spoločne určite uspejeme. Máme niekoľko exkl. vlastných produktov -nie komerčných. Máme zázemie silnej finančnej skupiny, nevlastní nás žiadna banka ani poisťovňa. Toto NIE JE MOŽNOSŤ ale neodmietnuteľná PRÍLEŽITOSŤ absolventa Ak nechcete byť len členom niečoho ale súčasťou a spolutvorcom tak zavolajte. Môžete sa spolupodieľať na tvorbe a chode našej firmy- sme otvorení každej obchodnej príležitosti. Výhodou je vlastný TÍM ľudí – vieme pre vás „ušiť“ ponuku na mieru.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Vodič MKD

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič MKD


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vodič MKD
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Zdravotnícky asistent

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotnícky asistent


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Poskytovanie zdravotníckych služieb v rozsahu získaných vedomostí. mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Lekár na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Vodič dodávky

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič dodávky


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: vodič dodávky rozvoz pekárenských výrobkov absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Predavač inde neuvedený

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač inde neuvedený


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: predavač predaj potravín a pekárenských výrobkov absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Vodič medzinárodnej prepravy osôb – taxislužba

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič medzinárodnej prepravy osôb – taxislužba


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vykonávanie medzinárodnej prepravy osôb do krajín Nemecka a Beneluxu. Starostlivosť o zverené vozidlo, starostlivosť o cestujúcich, doručovanie zásielok. absolventa Pri osobnom pohovore.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

FARMACEUT @Dr. Max

Ponúkame pracovnú pozíciu : FARMACEUT @Dr. Max


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: FARMACEUT S MOŽNOSŤOU UBYTOVANIA ALEBO PREPLATENIA CESTOVNÉHO – Vydávanie liekov (na recept aj bez receptu) v súlade s platnou legislatívou. – Vydávanie zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu v súlade s platnou legislatívou. – Poskytovanie odborného poradenstva a odborných informácii ohľadom liekov, liečiv, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne. – Expedícia liekov, riešenie inkompatibilít, kontrola dávkovania liekov. – Kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne. – Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie. – Výpomoc pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne. – Zodpovednosť za dodržiavanie čistoty a hygieny na svojom pracovisku. Všetky informácie o pozícii, kontakt a možnosť poslať životopis nájdete na tejto webovej stránke. Prosím, uchádzajte sa o miesto VÝLUČNE prostredníctvom stránky. https://jobangels.co/job/303fb02b/FARMACEUT/ff38d9a7 absolventa 1200 – 1200€ + motivačné a obchodné odmeny Možnosť ubytovania/preplácania cestovných nákladov Možnosť využiť kontinuálne vzdelávanie podľa potrieb zamestnanca v rámci Akadémie Dr.Max. Medzi školeniami sú na výber aj akreditované a e-learningové školenia a kurzy. 2. Príspevky pre zamestnancov V Dr.Max ponúkame naším zamestnancom tieto finančné príspevky: príspevok na stravné lístky nad rámec zákona príspevok na poplatok v komorách (SLEK, SK MTP) príspevok na pracovný odev a obuv príspevok na špecializačné štúdium príspevok na cestovné a ubytovanie vo vybraných lokalitách príspevok k pracovnému výročiu odmena za odporučenie zamestnanca do lekárne 3. Starostlivosť o zamestnanca Záleží nám na našich zamestnancoch, a práve preto sa o nich staráme aj týmito spôsobmi: teambuildingové a športové akcie letný tábor pre deti zamestnancov zamestnanecká zľava na nákup voľnopredajného sortimentu v lekárňach Dr.Max darček pri príležitosti MDŽ vianočný darček oslava Medzinárodného dňa detí spolu s rodičmi darček pri narodení dieťaťa Všetky informácie o pozícii, kontakt a možnosť poslať životopis nájdete na tejto webovej stránke. Prosím, uchádzajte sa o miesto VÝLUČNE prostredníctvom stránky. https://jobangels.co/job/303fb02b/FARMACEUT/ff38d9a7
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Asistentka regionálneho manažéra

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka regionálneho manažéra


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Náplň (druh) práce: Predovšetkým starostlivosť o tím konzultantov a rozvíjanie ich obchodných zručností. V rámci vášho regiónu sa môžete podieľať na rozvoji a riadení tímu finančných konzultantov a riešenie obchodných prípadov predovšetkým firemnej klientely. Riadenie obchodného tímu konzultantov, nastavenie a sledovanie personálnych procesov v tíme, realizácia obchodných prípadov v danej oblasti pôsobenia tímu, rokovania s VIP klientmi a firemnými zákazníkmi, aktívne budovanie image firmy. Výber spolupracovníkov, účasť na výberových konaniach a poradách, reporting Regionálnemu manažérovi a zodpovednosť za chod kancelárií v neprítomnosti manažéra. absolventa Ponúkané výhody: 1. Zázemie – Široké portfólio produktov od popredných finančných inštitúcií, medzi ktorými nechýbajú nadnárodné bankové domy, poisťovne či investičné správcovské spoločnosti, – korporátne softvérové riešenia (firemný mailbox, osobný prístup do webportálov), – možnosť porovnávať a uzatvárať zmluvy online, – práca s klientskymi databázami Aegonu, – administratívna a marketingová podpora, – služby korporátneho právneho oddelenia. 2. Rozvoj – Komplexný školiaci a tréningový program, – možnosť získať licencie Národnej banky Slovenska až v piatich sektoroch, – expertné znalosti v oblasti finančných produktoch a najnovších trendoch v odvetví, – možnosť rozbehnúť vlastné podnikanie v oblasti finančných služieb, – osobnostný rozvoj vďaka vzdelávaciemu programu Aegon akadémie, – bezplatné školenie a účasť na odborných konferenciách. 3. Odmena – Jeden z najštedrejších odmeňovacích systémov na trhu, – finančná podpora pri naštartovaní spolupráce až 2000 eur, – finančná podpora kancelárií, – atraktívne odmeny a bonusy, – zaujímavé motivačné súťaže, firemné dovolenky a teambuildingy, – vyplácanie provízií až dvakrát mesačne.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií