Ponuky:

Pracovník vlastnej ochrany

Sponzorované odkazy :

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník vlastnej ochrany

Pracovná náplň: Výberové konanie na ÚPSVaR Ružomberok dňa 11.07.2017 o 09,00 hod. na č.dv. 7 (veľká zasadačka prízemie) + na VK prineisť životopis. Kontaktná osoba p. Mináriková Marta – 0904/751 887 mail.: minarikova@tmr.sk Náplň práce: Pracovník vlastnej ochrany, • zabezpečenie dodržiavania návštevného poriadku v areáli GPB; • zabezpečenie ochrany majetku spoločnosti a majetku návštevníkov a ubytovaných hostí v priestoroch v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov; • poskytovanie informácii návštevníkom Aquaparku. Pracovný čas: od 07,00 do 19,00 a od 19,00 do 07,00 hod. Požiadavky na UoZ: PREUKAZ ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI TYPU S podľa zákona č. 473//2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti, vek min. 19. rokov, pôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, občianska a trestná bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie, pozitívny prístup k práci, znalosť cudzieho jazyka – základy AJ, NJ, RJ, PJ. Zbrojný preukaz výhodou, nie je podmienkou. zamestnanecké zľavy
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Upratovačka – sanitárka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka – sanitárka

Pracovná náplň: Výberové konanie na ÚPSVAR Ružomberok dňa 06.06.2017 o 09,00 na č.dv. 7 (veľká zasadačka prízemie) + priniesť si životopis. Kontaktná osoba p. Nadežda Fiedorová, HR personalista – +421 907/818 724 mail.: fiedorova@tmr.sk Náplň práce: • Upratovať a udržiavať čistotu v celom areáli AQP podľa rozpisu čistenia v Bešeňovej • Informovať nadriadených o zistených závadách • Dodržiavať všeobecne záväzné predpisy vzťahujúce sa na prevádzku Aquaparku • Dodržiavať štandard kvality k zvýšeniu spokojnosti klientov Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, schopnosť vyjadrovania sa Osobnostné predpoklady: profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilita, precíznosť, dôslednosť.