Ponuky:

Nenáročná práca v logistike/na VZV. Mzda až 1000€ (Skladník)

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nenáročná práca v logistike/na VZV. Mzda až 1000€ (Skladník)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: vychystávanie komponentov v sklade do boxov (v automobilovej výrobe) práca so skenerom dodržiavanie pracovných postupov práca na 2 alebo 4 zmeny miesto výkonu práce – LOZORNO Odporučte nám známeho a získajte odmenu 185€! absolventa pracovná zmluva príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce BONUS za výkon BONUS za dochádzku NAVÝŠENIE mzdy po skúšobnej dobe stravné lístky zálohy týždenne výplata vždy načas zaujímavé finančné ohodnotenie príjemné a čisté pracovné prostredie stabilné zamestnanie vo významnej medzinárodnej spoločnosti 13. plat a 14. plat DOPRAVA z viacerých smerov zabezpečená do Lozorna a späť: 1. Šaštín – Čáry – Studienka – Lozorno 2. Rohožník – Lozorno – Lozorno 3. Senica – Čáčov – Dojč – B. Mikuláš – Lozorno 4. Skalica – Holíč – Radimov – Unín – Gbely – Lozorno 5. Bratislava – Stupava – Lozorno 6. Jakubov – Záhorská – Vysoka – Zohor – Lozorno 7. Malé Leváre – Gajary – Malacky – Lozorno
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Operátor výroby s príspevkom na dopravu a mzdou až 1100€!

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby s príspevkom na dopravu a mzdou až 1100€!


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: -montáž komponentov, -obsluha výrobnej linky, -kontrola kvality výrobkov, -pracovisko: Lozorno (pri Bratislave), Odporučte nám známeho a získajte odmenu 185€! absolventa -stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer), -príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce, -príplatok za prácu nadčas, -príspevok na DOPRAVU v rámci regiónu max. 230€, -dochádzkový BONUS, -výkonnostný BONUS, -stravovanie na pracovisku zabezpečené, -zálohy týždenne, -firemné akcie (lyžovačky, večierky, športové dni…), -množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky na narodeniny, letné a zimné bonusy, vstupenky do divadla, plavárne, či na zimný štadión….).
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Skladník v novom logistickom sklade v Lozorne

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník v novom logistickom sklade v Lozorne


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – preberanie, manipulácia, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov, práca na VZV – práca s čítačkou – skenerom – otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel – efektívne využitie skladového priestoru – oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy,…) – zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkach, spísanie zápisu o poškodení zásielky – dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava (poskytujeme príspevok na dopravu) absolventa – zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života – stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod. – dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami – ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov – príplatok na dopravu podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 65,- € mesačne – moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné – systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.) – prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 10 ˚C – kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú – úhradu poplatkov za VZV – stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Administratívny pracovník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Administratívne práce + pokladňa.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Skladník, vodič VZV

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník, vodič VZV


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu – prevažne nábytok a bytové doplnky – práca so skenerom – práca s nízkozdvižným, vysokozdvižným vozíkom a regálovým zakladačom – aj manuálna práca absolventa – zamestnanecké zľavy na nákup tovaru v sieti Möbelix – preplácanie nadčasov – stravné lístky – jednozmenná prevádzka, pracovný čas od pondelka do piatku – príspevok na cestovné
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Poštový doručovateľ – pošta Lozorno

Ponúkame pracovnú pozíciu : Poštový doručovateľ – pošta Lozorno


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Doručovanie zásielok (najmä listových, reklamných, peňažných poukazov), letákov, tlače a finančných hotovostí na odovzdacie miesta v rámci doručovacieho rajóna, oznamovanie zákazníkom uloženie zásielok na pošte, príjem zásielok od zákazníkov, inkasovanie SIPO, predaj tovaru, poskytovanie informácií o produktoch SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, ponuka produktov SP, a. s., a jej zmluvných partnerov (okrem finančného sprostredkovania), triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón, založenie zásielok v smere pochôdzky, vedenie predpísanej evidencie, zápis a vyúčtovanie zásielok, poskytovanie služieb SP, a. s., a jej zmluvných partnerov podobných alebo zhodných s charakterom a spôsobom práce poštového doručovateľa a pod. absolventa – Príspevok na stravovanie, – príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov, – príspevok na dopravu do zamestnania, – príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, – mimoriadna sociálna výpomoc, – príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Predavačka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: predavačka
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Operátor výroby

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáte si zaujímavú prácu v automobilovom priemysle? Ponúkame možnosť zamestnať sa v medzinárodnej firme pôsobiacej v oblasti výroby plastových palivových systémov pre automobilový priemysel. – Náplň práce: výroba palivových systémov. – Zaujímavá mzda vďaka príspevkom. absolventa – Základný plat 620 EUR. – Výkonnostné odmeny 78 EUR. – Dochádzkový bonus 24 EUR.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Výpomoc v logistike – Lozorno

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výpomoc v logistike – Lozorno


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy! – čaká Vás práca v automobilovom priemysle – konkrétne: výpomoc v logistike – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov – vykonávať jednoduché manipulačné práce – pracovať na 12 hodinových zmenách absolventa Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme – u nás získate stabilný a motivujúci príjem, 4,40€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti alebo 6 €/hod. na voľnú živnosť – príplatky za nočné zmeny a víkendy – nástupný bonus 100 €/ubytovanie na prvý mesiac zadarmo – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii – a napokon (nie však v poslednom rade) s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-) Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Kontrolór kvality v Lozorne

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality v Lozorne


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť, preto, ak získate uvedenú ponuku: – čaká Vás práca v automobilovom priemysle, – konkrétne: vizuálna kontrola strešných okien na základe daných špecifikácií, – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov, – vykonávať jednoduché manipulačné práce, – pracovať na 8 alebo 12 hodinových zmenách. absolventa Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, – u nás získate stabilný a motivujúci príjem, pri 100% dochádzke a 100% kvalite: 4,70€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti alebo 6,40€/hod. na voľnú živnosť, – nástupný bonus v hodnote 100,- € v prípade, ak budete mať záujem o dlhodobú spoluprácu formou voľnej živnosti, – ubytovanie na 1. mesiac zadarmo, – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii, – v prípade záujmu o ubytovanie Vám radi poskytneme bližšie informácie, – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-) Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Vodič MKD

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič MKD


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Transport tovaru pre automobilový priemysel v rámci EÚ. Nástup možný ihneď. Osobný pohovor v sídle firmy. Ku mzde sa pridávajú diéty. Stabilná medzinárodná spoločnosť, moderný vozový park, 13. plat, sociálny program, dodržiavanie legislatívy o organiácii pracovného času v doprave.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Výrobný pracovník s možnosťou ubytovania

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný pracovník s možnosťou ubytovania


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Orezávanie plastových palivových nádrží, kontrola kvality, – montáž, kompletizácia nádrží, – manipulácia s bremenami (aj 15 kg), – práca na 12 h zmeny. absolventa – Dlhodobá stabilná práca, – možnosť prechodu do kmeňového stavu, – príspevok na dopravu, – ubytovanie za výhodných podmienok, – výkonnostný bonus, – príplatok za pozíciu, – bonus za zaškoľovanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Kontrolór kvality v Lozorne

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality v Lozorne


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť, preto, ak získate uvedenú ponuku: – čaká Vás práca v automobilovom priemysle, – konkrétne: vizuálna kontrola strešných okien na základe daných špecifikácií, – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov, – vykonávať jednoduché manipulačné práce, – pracovať na 8 alebo 12 hodinových zmenách. absolventa Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, – u nás získate stabilný a motivujúci príjem, pri 100% dochádzke a 100% kvalite: 4,70€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti alebo 6,40€/hod. na voľnú živnosť, – nástupný bonus v hodnote 100,- € v prípade, ak budete mať záujem o dlhodobú spoluprácu formou voľnej živnosti, – ubytovanie na 1. mesiac zadarmo, – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii, – v prípade záujmu o ubytovanie Vám radi poskytneme bližšie informácie, – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-) Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Manipulant v automobilovom priemysle s VZV (Lozorno)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulant v automobilovom priemysle s VZV (Lozorno)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy! – čaká Vás práca v automobilovom priemysle – výpomoc v logistike , manipulácia s boxami – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov – vykonávať jednoduché manipulačné práce – pracovať na štvorzmennej prevádzke: ranné, poobedné a nočné 8 hodinové zmeny absolventa Skúsenosť v automobilovom priemysle je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, -u nás získate stabilný a motivujúci príjem, 5,90€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti alebo 8 €/hod. na voľnú živnosť – nástupný bonus 100€/ Ubytovanie 1. mesiac zadarmo – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-) Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Recepčná

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčná


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Samostatná recepčná na trvalý pracovný pomer: – Ubytovanie hostí – check in/check out. – Vystavovanie účtov, fakturácia, inkasovanie platieb, práca s hotovosťou, manipulácia s terminálom. – Práca s hotelovým systémom HORES 10. – Poskytovanie informácii hosťom. – Asistencia pri riešení požiadaviek hostí. – Zabezpečovanie základnej operatívy recepcie, telefonickej a emailovej komunikácie. – Tímová práca v mladom kolektíve. – Bezplatné ubytovanie v jednolôžkových samostatných izbách (internet, TV, klimatizácia). – Stravovanie v hotelovom komplexe (raňajky, obedy, večere) zdarma. – Možnosť bezplatného využitia: fitness, bazén, solárium. – Bezplatné ubytovanie v jednolôžkových samostatných izbách (internet, TV, klimatizácia). – Stravovanie v hotelovom komplexe (raňajky, obedy, večere) zdarma. – Možnosť bezplatného využitia: fitness, bazén, solárium.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Kontrolór kvality v Lozorne

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality v Lozorne


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť, preto, ak získate uvedenú ponuku: – čaká Vás práca v automobilovom priemysle, – konkrétne: vizuálna kontrola strešných okien na základe daných špecifikácií, – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov, – vykonávať jednoduché manipulačné práce, – pracovať na 8 alebo 12 hodinových zmenách. absolventa Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, – u nás získate stabilný a motivujúci príjem, pri 100% dochádzke a 100% kvalite: 4,70€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti alebo 6,40€/hod. na voľnú živnosť, – nástupný bonus v hodnote 100,- € v prípade, ak budete mať záujem o dlhodobú spoluprácu formou voľnej živnosti, – ubytovanie na 1. mesiac zadarmo, – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii, – v prípade záujmu o ubytovanie Vám radi poskytneme bližšie informácie, – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-) Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Zmenový operátor montáže

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zmenový operátor montáže


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Samostatná práca podľa popísaných pracovných inštrukcií, samokontrola vizuálna a technická (OK prvý kus, POKA YOKE), montáž, skrutkovanie, čalúnenie (koža, látka), absolvovanie auditov, účasť na analýzach, zapájanie sa do zlepšovania procesov, výpočet a evidencia údajov. – Stravné lístky nad rámec zákona, – firemné akcie (Deň otvorených dverí, Vianočný večierok), – možnosť kariérneho rastu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Manažér logistiky

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér logistiky


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Riadenie logistiky v závode v automobilovom priemysle Zodpovednosť za: plánovanie výroby; plánovanie a dodávku materiálu na výrobu, zásobovanie zákazníkov Monitoring a kontrola kvality dodávateľov Starostlivosť o vzťahy so zákazníkmi Vedenie tímu podriadených zamestnancov Definovanie stratégie oblasti, výkonnostných ukazovateľov, efektívnosti činnosti manažérske benefity podľa politiky zamestnávateľa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Kontrolór kvality v Lozorne

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality v Lozorne


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť, preto, ak získate uvedenú ponuku: – čaká Vás práca v automobilovom priemysle, – konkrétne: vizuálna kontrola strešných okien na základe daných špecifikácií, – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov, – vykonávať jednoduché manipulačné práce, – pracovať na 8 alebo 12 hodinových zmenách. absolventa Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, – u nás získate stabilný a motivujúci príjem, pri 100% dochádzke a 100% kvalite: 4,70€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti alebo 6,40€/hod. na voľnú živnosť, – nástupný bonus v hodnote 100,- € v prípade, ak budete mať záujem o dlhodobú spoluprácu formou voľnej živnosti, – ubytovanie na 1. mesiac zadarmo, – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii, – v prípade záujmu o ubytovanie Vám radi poskytneme bližšie informácie, – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-) Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií