Ponuky:

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Medzinárodná a vnútroštátna preprava tovaru v rámci EÚ. Rozvoz polystyrénu. Firemný telefón, firemné oblečenie, nový vozový park.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Pracovníčka v mliekárni

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovníčka v mliekárni


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: * Výroba syrov, bryndze a tovarov z ovčieho mlieka. * Kontrolovanie senzorických vlastností prijatých surovín. * Odoberanie vzoriek a ich posielanie na fyzikálno-chemickú a mikrobiologickú analýzu. * Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním receptúr a správneho technologického postupu výrobným oddelením * Kontrolovanie výrobných nákladov a navrhovanie opatrení na ich minimalizovanie. * Vedenie a aktualizovanie technologickej dokumentácie. * Navrhovanie a optimalizácia technologického postupu s ohľadom na efektivitu a produktivitu. * Spolupráca s vedúcim pracovníkom pri vývoji nových výrobkov. Na pohovore.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Pracovníčka v mliekarni

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovníčka v mliekarni


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: * Výroba syrov, bryndze a tovarov z ovčieho mlieka * Kontrolovanie senzorických vlastností prijatých surovín * Odoberanie vzoriek a ich posielanie na fyzikálno-chemickú a mikrobiologickú analýzu * Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním receptúr a správneho technologického postupu výrobným oddelením * Kontrolovanie výrobných nákladov a navrhovanie opatrení na ich minimalizovanie * Vedenie a aktualizovanie technologickej dokumentácie * Navrhovanie a optimalizácia technologického postupu s ohľadom na efektivitu a produktivitu * Spolupráca s vedúcim pracovníkom pri vývoji nových výrobkov na pohovore
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií