Ponuky:

Upratovačka

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Jedná sa o upratovanie sociálnych zariadení, šatní, jedálne, zber separovaného odpadu, na dve zmeny (ranná 6:00-14:00 poobedná 14:00-22:00), podla potreby práca v sobotu. Táto práca sa vykonáva v areáli firmy Askoll s.r.o. v Potvoriciach. Práca je vhodnejšia pre ženu. Doprava zdarma.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Operátor výroby

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Obsluha zariadenia na výrobu vzduchových filtrov pre automobilový priemysel, meranie výrobkov podľa kontrolných plánov, kontrola výrobkov, triedenie, nahlasovanie a odhlasovanie materiálu do terminálu, upozorňuje na nedostatky, nastavovanie a pretypovanie zariadenia PLP, dodržiavanie predpísaných kontrolných predpisov, predpísaných BOZP predpisov, 5s štandardov a čistiacich plánov a plánov autonómnej údržby, v prípade prestoja sa hlási okamžite nadriadenému zamestnancovi, upozorňovanie na nedostatky (čistiaca služba, údržba, logistika, externé servisné firmy, školenia…). absolventa Zabezpečené ubytovanie hradené v plnej výške zamestnávateľom. Zabezpečená doprava z miest: Piešťany, Vrbové a Nové Mesto nad Váhom. Pre zamestnancov, ktorí nevyužívajú dopravu, ale cestujú do práce, príspevok na dopravu do výšky 40 € mesačne. Operátor výroby: 480 € + 120 € variabilná zložka (po skúšobnej dobe 504 € + 126 €). Operátor výroby PLP: 504 € + 126 € variabilná zložka (po skúšobnej dobe 560 € + 140 €). Príjemné pracovné prostredie v novovybudovaných priestoroch. Dochádzkový bonus 40 €. Stravné lístky v hodnote 4 €.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Montážny pracovník v strojárskej výrobe

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážny pracovník v strojárskej výrobe


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: obsluha jednoúčelových strojov a zariadení, kontrolné a baliace práce vyrobených výrobkov, práca v trojzmennej prevádzke, autobusová doparav zadarmo, stravné lístky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií