Ponuky:

Skladník

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Čo budeš robiť? • Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku, • prijímať, mixovať a vydávať tovar, • pracovať v trojzmennej prevádzke – ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke (6.00 – 18.00, 18.00 – 6.00) PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky: • Uchádzač vo veku do 29 rokov, • evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 4 – 6 mesiacov. Hromadné výberové konanie sa bude konať: 18.10.2017 o 10:00 v zasadačke ÚPSVaR v Žiline a 20.10.2017 o 10:00 v zasadačke MsÚ v Rajci. absolventa Čo Ti ponúkame? – Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. , – výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne, – náborový príspevok 200€, – zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce, – čisté pracovisko s moderným vybavením, – pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky, – čerpanie benefitov zo sociálneho fondu (príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, podniková predajňa, príspevok na rekreáciu a iné…), – zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súviciace s výkonom práce, – skvelý kolektív nadpriemerne sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Pracovník vo výrobe

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník vo výrobe


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom a s možnosťou kariérneho rastu? Pridaj sa k nášmu výrobnému tímu! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou Tvojou úlohou bude: • obsluhovať výrobnú linku, vykonávať činnosti spojené s chodom výrobných zariadení, • vykonávať potrebné zásahy v prípade poruchy linky – čiastočné údržbárske zásahy (mechanického, elektrického, pneumatického a hydraulického charakteru) v spolupráci s oddelením údržby, • pracuje sa v trojzmennej prevádzke – ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke ( 6.00 – 18.00, 18.00 – 6.00). PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU priamo pod spoločnosťou! VÝKON PRÁCE JE LEN V RAJECKEJ LESNEJ! Hromadné výberové konanie bude 27.9.2017 o 10:00 v budove MsÚ v Rajci. absolventa Čo ponúkame? – Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou Kofola a.s., – výplatu podľa odpracovaných hodín VŽDY vo výplatnom termíne, – motivujúce finančné ohodnotenie + príplatky podľa zákona, – príplatok za prácu cez sviatky a za prácu v noci, príplatok za rizikovú prácu – príspevok na dopravu do zamestnania, – náborový príspevok 200€, – ročný bonus, – zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce, – práca s modernými výrobnými technológiami v potravinárskej výrobe, – čerpanie benefitov zo sociálneho fondu – Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, príspevok na rekreáciu, zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov a iné…, – pracovný odev, obuv a ochranné pracovné prostriedky, – zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia pre výkon práce, – možnosť posunúť sa ďalej z profesijného hľadiska, – skvelý kolektív stabilnej spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Skladník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Potrebuješ zamestnanie s pravidelným príjmom v stabilnej spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade. Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer! Čo budeš robiť? Nič zložité: • Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku, • prijímať, mixovať a vydávať tovar • pracovať v trojzmennej prevádzke – ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke ( 6.00 – 18.00, 18.00 – 6.00) PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU priamo pod spoločnosťou! VÝKON PRÁCE JE LEN V RAJECKEJ LESNEJ! Hromadné výberové konanie bude 27.9.2017 o 10:00 v budove MsÚ v Rajci. absolventa Čo Ti ponúkame? – Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou, – výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne, – príplatky za prácu cez sviatky a prácu v noci, – zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce, – náborový príspevok 200€, – príspevok na dopravu do zamestnania, – ročný bonus, – čisté pracovisko s moderným vybavením, – pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky, – čerpanie benefitov zo sociálneho fondu – Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, podniková predajňa, príspevok na rekreáciu a iné… – zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súvisiace s výkonom práce, – skvelý kolektív stabilnej spoločnosti so silným menom na trhu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Strážnik SBS

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strážnik SBS


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ochrana objektu – obchôdzky, kľúčový režim, kontrola vstupu a výstupu osôb, kontrola vjazdu a výjazdu motorových vozidiel.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Čašník/Čašníčka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/Čašníčka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – obsluha zákazníkov, – príprava nápojov, – práca s pokladňou a hotovosťou, – udržiavanie poriadku v reštaurácií, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, – zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky, – príjem ubytovaných hostí.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Kuchár/Kuchárka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/Kuchárka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – príprava všetkých ponukových jedál, – zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov, – zodpovednosť za inventarizáciu zásob, sledovanie skladových zásob, základných surovín, – dodržiavanie hygienických a bezpečnostných štandardov a čistoty na pracovisku.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií