Ponuky:

Skladník

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Čo budeš robiť? • Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku, • prijímať, mixovať a vydávať tovar, • pracovať v trojzmennej prevádzke – ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke (6.00 – 18.00, 18.00 – 6.00) PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky: • Uchádzač vo veku do 29 rokov, • evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 4 – 6 mesiacov. absolventa Čo Ti ponúkame? – Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o., – výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne, – náborový príspevok 200€, – zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce, – čisté pracovisko s moderným vybavením, – pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky, – čerpanie benefitov zo sociálneho fondu (príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, podniková predajňa, príspevok na rekreáciu a iné…), – zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súviciace s výkonom práce, – skvelý kolektív nadpriemerne sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Obchodná asistentka Cross Dock – Rajecká Lesná

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodná asistentka Cross Dock – Rajecká Lesná


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – zabezpečovanie komunikácie v distribučnom centre – zhromažďovanie dokladov od šoférov – spracovanie podkladov manuálne a v informačnom systéme SAP – práca na zmeny: 6:00 – 14:30, 7:00 – 15:30, 11:30 – 20:00 (týždenná frekvencia) Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP – 1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky: – uchádzač vo veku do 29 rokov – evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 5 mesiacov PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. absolventa práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Strážnik SBS

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strážnik SBS


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ochrana objektu – obchôdzky, kľúčový režim, kontrola vstupu a výstupu osôb, kontrola vjazdu a výjazdu motorových vozidiel.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Skladník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Čo budeš robiť? • Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku, • prijímať, mixovať a vydávať tovar, • pracovať v trojzmennej prevádzke – ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke (6.00 – 18.00, 18.00 – 6.00) PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky: • Uchádzač vo veku do 29 rokov, • evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 4 – 6 mesiacov. Hromadné výberové konanie sa bude konať: 21 .11.2017 o 09:00 v zasadačke ÚPSVaR v Žiline a 22 .11.2017 o 09:00 v zasadačke MsÚ v Rajci. absolventa Čo Ti ponúkame? – Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o., – výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne, – náborový príspevok 200€, – zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce, – čisté pracovisko s moderným vybavením, – pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky, – čerpanie benefitov zo sociálneho fondu (príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, podniková predajňa, príspevok na rekreáciu a iné…), – zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súviciace s výkonom práce, – skvelý kolektív nadpriemerne sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Obchodná asistentka Cross Dock – Rajecká Lesná

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodná asistentka Cross Dock – Rajecká Lesná


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – zabezpečovanie komunikácie v distribučnom centre – zhromažďovanie dokladov od šoférov – spracovanie podkladov manuálne a v informačnom systéme SAP – práca na zmeny: 6:00 – 14:30, 7:00 – 15:30, 11:30 – 20:00 (týždenná frekvencia) Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP – 1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky: – uchádzač vo veku do 29 rokov – evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 6 mesiacov PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Hromadné výberové konanie sa bude konať: 21 .11.2017 o 9:00 v v zasadačke ÚPSVaR v Žiline a 22 .11.2017 o 9:00 v zasadačke MsÚ v Rajci. absolventa práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Elektromechanik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektromechanik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – údržba a nastavovanie výrobných strojov a zariadení – udržiavanie optimálneho stavu náhradných dielov – kontrola stavu výrobných zariadení – zodpovednosť za opravy a prevenciu na strojnom zariadení evidencia zmien a porúch na zariadeniach – práca v nepretržitej prevádzke (12hod. zmeny) PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU priamo pod spoločnosťou! VÝKON PRÁCE JE V RAJECKEJ LESNEJ. Hromadné výberové konanie bude 22.11.2017 o 10:00 v budove MsÚ v Rajci. Čo ponúkame? – výplatu podľa odpracovaných hodín VŽDY vo výplatnom termíne – motivujúce finančné ohodnotenie + príplatky podľa zákona – zabezpečenie stravovania nad rámec zákonného príspevku – práca s modernými výrobnými technológiami v potravinárskej výrobe – čerpanie zaujímavých benefitov zo sociálneho fondu ( príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, príspevok na rekreáciu, zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov…) – možnosť kariérneho rastu – skvelý kolektív rozvíjajúcej spoločnosti Informácie o výberovom konaní: Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme za pochopenie. Čo ponúkame? – výplatu podľa odpracovaných hodín VŽDY vo výplatnom termíne – motivujúce finančné ohodnotenie + príplatky podľa zákona – zabezpečenie stravovania nad rámec zákonného príspevku – práca s modernými výrobnými technológiami v potravinárskej výrobe – čerpanie zaujímavých benefitov zo sociálneho fondu ( príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, príspevok na rekreáciu, zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov…) – možnosť kariérneho rastu – skvelý kolektív rozvíjajúcej spoločnosti Informácie o výberovom konaní: Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií