Inštalatér

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Krupina
  • Uverejnené 9 rokov pred

Mgr. Silvia Bartánusová Consultant tel.: +421902934051

Ponúkame pracovnú pozíciu : Inštalatér

Pracovná náplň: Inštalatérske práce pri výstavbe montovanej výrobnej haly: – montáž vnútorných rozvodov studenej a teplej vody – montáž vnútorných rozvodov vykurovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 6:00 do 18:00 dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 2,7 do 2,7 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Príplatok za prácu v noci: 0,405 €.,
Kontakt : Mgr. Silvia Bartánusová Consultant tel.: +421902934051
Okres : okres Krupina
Dátum nástupu : 13. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Start People s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35726768
Internetová adresa: www.startpeople.sk
Telefón: 0252621214

Start People s.r.o. je personálna agentúra s 16 ročnými skúsenosťami na slovenskom trhu práce, ktorá poskytuje komplexné personálne služby. Na Slovensku máme vybudovanú sieť 6-tich pobočiek, pretože našim cieľom je byť vždy nablízku všetkým, ktorí nás potrebujú, v čo najkratšom čase. Každý deň prostredníctvom nás pracuje takmer 1 500 zamestnancov v rôznych oblastiach od výroby, priemyslu, stavebníctva, logistiky, v administratíve a na pozíciách v nižšom a strednom manažmente.

Adresa:

Drieňová 1/H
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Krupina okres Krupina Priemyselná 2747/7 96301