pomocný pracovník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Ľuboš Dobiaš vyrobnakubo@gmail.com tel.: +421905348549

Ponúkame pracovnú pozíciu : pomocný pracovník

Pracovná náplň: Príprava studenej kuchyne. zdravotne postihnutého absolventa

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 500 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ľuboš Dobiaš vyrobnakubo@gmail.com tel.: +421905348549
Okres : Trenčín

KUBO Slovakia, s. r. o.

IČO:
45236593

Adresa:

Potočná 58/75, Trenčín, 91101
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčínTrenčínM.R. Štefánika 27A91101