Obsluha počítačom riadených bowlingových dráh

Tomáš Hanzel tel.: +421910998521

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha počítačom riadených bowlingových dráh

Pracovná náplň: Obsluha počítačom riadených bowlingových dráh, Súčasťou vykonávanej práce je účtovanie a uzávierka. LEN PRE ČID nad 45% do Chránenej dielne.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
iniciatívnosť trpezlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Outlook – elementárna
Open Office – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Výhodou je prax s prácou na pokladni.

Pracovné výhody : Voda, jedlo, pracovné oblečenie,,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Pohovorom

Kontakt : Tomáš Hanzel tel.: +421910998521
Okres : okres Partizánske

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DUKAS s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36312983
Telefón: +421910998521

Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Športcentrum Dukas – Bowling a multifunkčné ihrisko

Adresa:

gen. Svobodu 1069/4
95801 Partizánske
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Partizánske okres Partizánske Škultétyho 1078 95801