Operátor výroby – 4 dni práca 4 dni voľno

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Žaneta Luptáková Personálny konzultant luptakova@proactpeople.sk tel.: +421918320376

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby – 4 dni práca 4 dni voľno

Pracovná náplň: – vykonáva jednotlivé operácie na montážnej linke podľa pracovného postupu v požadovanej rýchlosti – dbá na kvalitu odvedenej práce – dodržiava nariadenia teamlídra a zmenového majstra – dodržiava bezpečnosť práce a požiarne predpisy – kontroluje vykonané práce – vykonáva ďalšie úlohy a činnosti uložené nadriadeným zamestnancom absolventa – nastavená základná hrubá mzda k tomu príplatky za zmennosť – zákonné príplatky /nočná práca, nadčasy, práca cez sviatky, víkendy/ – dochádzkový bonus – výkonnostný bonus – pracovný odev – vstupná lekárska prehliadka – sociálne benefity – stravné lístky v hodnote 3,50 €

Práca vhodná pre absolventa; – nastavená základná hrubá mzda k tomu príplatky za zmennosť; – zákonné príplatky /nočná práca, nadčasy, práca cez sviatky, víkendy/; – dochádzkový bonus; – výkonnostný bonus; – pracovný odev; – vstupná lekárska prehliadka; – sociálne benefity; – stravné lístky v hodnote 3,50 €;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : – nastavená základná hrubá mzda k tomu príplatky za zmennosť – zákonné príplatky /nočná práca, nadčasy, práca cez sviatky, víkendy/ – dochádzkový bonus – výkonnostný bonus – pracovný odev – vstupná lekárska prehliadka – sociálne benefity – stravné lístky v hodnote 3,50 €,
Kontakt : Žaneta Luptáková Personálny konzultant luptakova@proactpeople.sk tel.: +421918320376
Okres : Trenčín

Proact People Slovensko, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35958600

Internetová adresa:
www.proactpeople.sk

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Adresa:

Kpt. Nálepku 1597 1597 92401 Galanta Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčínTrenčínPalackého 3591101