Obsluha čerpacej stanice (Slovnaft Zamarovce D1 Trenčín)

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Mgr. Boris VARGA Konateľ varga.boro@gmail.com tel.: +421905742236

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha čerpacej stanice (Slovnaft Zamarovce D1 Trenčín)

Pracovná náplň: – Obsluha čerpacej stanice s reštauráciou, práca s pokladňou, s ľuďmi, komunikatívnosť, aktívny predaj. – Objednávanie tovaru, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty. – ČS Slovnaft Zamarovce D1. zdravotne postihnutého absolventa Provízny, motivačný systém odmeňovania.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa; Provízny, motivačný systém odmeňovania.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 800 do 1100 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť

Pracovné výhody : Provízny, motivačný systém odmeňovania.,
Kontakt : Mgr. Boris VARGA Konateľ varga.boro@gmail.com tel.: +421905742236
Okres : Trenčín

VaV Market, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45363315

Telefón:
+421905742236

Charakteristika:
Prevádzkovanie čerpacích staníc a reštauračných zariadení

Adresa:

Švermova 1611/21 91101 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčínZamarovceZamarovce 25291105