Čašník v samoobslužnej reštaurácii

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Mgr. Boris VARGA Konateľ varga.boro@gmail.com tel.: +421905742236

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník v samoobslužnej reštaurácii

Pracovná náplň: Vydávanie hotových jedál Práca na pokladni Preberanie tovaru Objednávanie tovaru Čistota na pracovisku zdravotne postihnutého absolventa mladistvého

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Boris VARGA Konateľ varga.boro@gmail.com tel.: +421905742236
Okres : Trenčín

VaV Market, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45363315

Telefón:
+421905742236

Charakteristika:
Prevádzkovanie čerpacích staníc a reštauračných zariadení

Adresa:

Švermova 1611/21 91101 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčínZamarovceZamarovce 25291105