Operátor vo výrobe – miešač suchých zmesí

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 2 týždne pred

Ing. Peter Kovalčík peter.kovalcik@unicol.sk tel.: +421524280082

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor vo výrobe – miešač suchých zmesí

Pracovná náplň: váženie a príprava suchých zmesí podľa receptúr obsluha miešacieho zariadenia absolventa mladistvého stravné lístky ročné odmeny

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého; stravné lístky; ročné odmeny;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Pracovné výhody : stravné lístky ročné odmeny,Informácie pre záujemcu:Na žiadosti o prijatie do zamestnania odpovieme iba vybratým uchádzačom.
Kontakt : Ing. Peter Kovalčík peter.kovalcik@unicol.sk tel.: +421524280082
Okres : okres Poprad

UNICOL s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
43936016

Internetová adresa:
www.unicol.sk

Charakteristika:
UNICOL s.r.o. je výrobca farebných koncentrátov.

Adresa:

Traktorová 589/1 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PopradPopradTraktorová 589/105801