Samostatný radca – správca II (Daňový úrad Bratislava)

Ing. Eva Sládková tel.: +421248273079

Ponúkame pracovnú pozíciu : Samostatný radca – správca II (Daňový úrad Bratislava)

Pracovná náplň: Dočasná štátna služba na zastupovanie štátneho zamestnanca, ktorý je na materskej dovolenke, rodičovskej dovolenke, alebo na dovolenke, ktorá bezprostredne nadväzuje na materskú dovolenku alebo na rodičovskú dovolenku. Bližšie určená najnáročnejšia činnosť: Samostatné ucelené odborné činnosti na úseku správy daní v pôsobnosti daňového úradu. Pre bližšie informácie a prihlásenie sa do výberového konania navštívte, prosím, stránku: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/6328 VK/2018/2486
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Štátna správa
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky: PRIHLASOVANIE UCHÁDZAČOV DO VÝBEROVÉHO KONANIA VÝHRADNE PROSTREDNÍCTVOM REGISTRA VÝBEROVÝCH KONANÍ:

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Eva Sládková tel.: +421248273079
Okres : Bratislavský kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
42499500

Internetová adresa:
www.finacnasprava.sk

Telefón:
+421484393111

Finančná správa vznikla 1. januára 2012 zlúčením colnej správy a daňovej správy. Finančnú správu podľa zákona č. 333/2011 Z. z. tvoria Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky (ďalej len „SR“), colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy. Finančné riaditeľstvo SR je rozpočtovou organizáciou, ktoré vykonáva svoju pôsobnosť na celom území Slovenskej republiky. Sídlom Finančného riaditeľstva SR je Banská Bystrica. Colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy sú preddavkovými organizáciami zapojenými na rozpočet Finančného riaditeľstva SR.
Hlavným poslaním finančnej správy je efektívnym výberom a správou cla a daní napĺňať príjmovú časť štátneho rozpočtu SR a rozpočtu Európskej únie (ďalej len „EÚ“), ochrana ekonomických záujmov štátu a ochrana výdavkovej časti štátneho rozpočtu SR.

Adresa:

Lazovná 63 97401 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-PetržalkaŠevčenkova 3285000