Balič a expedient, dispečer výroby

Ing. Peter Kolbík majiteľ trachea@trachea.sk tel.: +0385320836

Ponúkame pracovnú pozíciu : Balič a expedient, dispečer výroby

Pracovná náplň: logistika, balenie hotových výrobkov do fólie a kartónov, expedícia a nakladanie kamiónov stravovanie vo firme

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Drevospracujúci priemysel;Obchod, marketing a reklama;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 650 do 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: termín stretnutia je potrebné vopred dohodnúť na uvedenom tel. čísle

Pracovné výhody : stravovanie vo firme,
Kontakt : Ing. Peter Kolbík majiteľ trachea@trachea.sk tel.: +0385320836
Okres : okres Topoľčany

Ing. Peter Kolbík TRACHEA

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
33132810

Internetová adresa:
www.trachea.sk

Telefón:
0385320836

Charakteristika:
piliarska výroba, výroba čalúnených výrobkov

Adresa:

Mojmírova 2101/4 95501 Tovarníky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres TopoľčanyTopoľčanyPod Kalváriou 4461/15995501