Čašník/čašníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Henrieta Potocká Prevádzkar prevadzkar.sm@horezza.sk tel.: +421914324197

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/čašníčka

Pracovná náplň: – Obsluha klientov v jedálni, ktorá je zároveň barom prevádzky. Príjemná, nápomocná a ústretová komunikácia s klientmi. Dodržiavanie jednotných zásad obsluhy. – Spracovanie počtu stravníkov. – Príprava pracoviska. absolventa – Práca v nádhernom vysokohorskom prostredí. – Príspevok zamestnávateľa na DDP. – Možnosť výmenných pobytov na prevádzkach po celom Slovensku. – Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu. – Doprava z Podsuchej je zabezpečená zamestnávateľom. + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa; – Práca v nádhernom vysokohorskom prostredí.; – Príspevok zamestnávateľa na DDP.; – Možnosť výmenných pobytov na prevádzkach po celom Slovensku.; – Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu.; – Doprava z Podsuchej je zabezpečená zamestnávateľom.; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia;Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : od 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
trpezlivosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca Ďalšie požiadavky: – Hľadáme vhodného uchádzača/uchádzačku, pre ktorého bude práca zároveň koníčkom.
– Vzdelanie v odbore kuchár-čašník, ktoré môže nahradiť osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.
– Ovládanie základných zásad stolovania, servírovania a výdaja jedál.
– Barmanský kurz je výhodou.

Pracovné výhody : – Práca v nádhernom vysokohorskom prostredí. – Príspevok zamestnávateľa na DDP. – Možnosť výmenných pobytov na prevádzkach po celom Slovensku. – Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu. – Doprava z Podsuchej je zabezpečená zamestnávateľom. + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Henrieta Potocká Prevádzkar prevadzkar.sm@horezza.sk tel.: +421914324197
Okres : Žilinský kraj

HOREZZA, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36280127

Telefón:
0337740682

Charakteristika:
hotelové, rekreačné a zdravotnícke zariadenia

Adresa:

Teplická 81 92101 Piešťany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres RužomberokRužomberokSmrekovica 778403401