Technik kvality

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Michaela Hutkaiová Koordinátor michaela.hutkaiova@pseurotrade.sk tel.: +421907993507

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik kvality

Pracovná náplň: Miesto práce: Nitra, Vráble Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: ihneď Ponúkaný plat: dohodou Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: – klient: automobilový priemysel – vizuálna kontrola výrobkov podľa návodky, vstupno-výstupná kontrola – starostlivosť o chod výrobnej linky – spolupráca s teamleadrom V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať 0907993507 alebo prostredníctvom mailu mhutkaiova@edymax.com Zamestnanecké výhody a benefity: – možnosť kariérneho rastu – práca na TPP v stabilnej spoločnosti – O2 benefit – mladý pracovný kolektív – možnosť ubytovania – vyplácanie záloh po 1. odpracovanom týždni + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Elektrotechnika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– ukončené stredoškolské vzdelanie
– znalosť merania posuvnými meradlami
– prax na pozícii kvalitára
– dobrý zdravotný stav
– flexibilita, zodpovednosť

Pracovné výhody : Zamestnanecké výhody a benefity: – možnosť kariérneho rastu – práca na TPP v stabilnej spoločnosti – O2 benefit – mladý pracovný kolektív – možnosť ubytovania – vyplácanie záloh po 1. odpracovanom týždni + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Mgr. Michaela Hutkaiová Koordinátor michaela.hutkaiova@pseurotrade.sk tel.: +421907993507
Okres : Nitriansky kraj

EUROTRADE – SR a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36265403

Internetová adresa:
www.pseurotrade.sk

Telefón:
0948420850

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Istota, kvalita a tradícia : 15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Adresa:

Drevená 888 92401 Galanta Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajokres Novozámocká 18594901