Špecialista firemného centra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Jana Plačková Jana.Plackova@generali.sk tel.: +421903207076

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špecialista firemného centra

Pracovná náplň: Administratívno-klientský pracovník, ktorého náplňou práce je práca s databázami, telefonické plánovanie stretnutí, obchodné stretnutia, administratívna činnosť. Výhody: flexibilná pracovná doba, finančné a materiálové benefity, bezplatné školenia. Všetky potrebné informácie týkajúce sa pracovnej ponuky v spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s. Vám poskytneme na pracovnom pohovore. – fixná zložka + provízia + bonusy – bezplatný systém vzdelávania a školenia – flexibilný pracovný čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : od 600 do 780 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť cieľavedomosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce samostatnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné výhody : – fixná zložka + provízia + bonusy – bezplatný systém vzdelávania a školenia – flexibilný pracovný čas,
Kontakt : Ing. Jana Plačková Jana.Plackova@generali.sk tel.: +421903207076
Okres : okres Žilina
Dátum nástupu : 1. 5. 2018

Ing. Jana Plačková

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
44226039

Internetová adresa:
jana.plackova1@gmail.com

Telefón:
+421903207076

Charakteristika:
finančné služby

Adresa:

Višňové 1009 01355 Štiavnik Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres ŽilinaŽilinaNa bráne 132501001