Predavač – TIP TOP Dekorácie

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mária Kuzmiakova Vedúca info@tiptopmoda.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač – TIP TOP Dekorácie

Pracovná náplň: – predaj a navrhovanie záclon a závesov – poradenstvo pri zavesných systémoch – bežné práce spojené s prevádzkou obchodu absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 500 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť predstavivosť praktické myslenie spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) organizovanie a plánovanie práce kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa manuálna zručnosť tvorivosť (kreativita) Cudzie jazyky: slovenský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Telefonický kontakt každý deň do 19:00.
Kontakt : Mária Kuzmiakova Vedúca info@tiptopmoda.eu
Okres : Trnavský kraj

TIP TOP Moda s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50739361

Telefón:
+421919266551

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom , navrhovaním a šitím záclon, závesov na mieru.

Adresa:

Jakubany 222 06512 Jakubany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres HlohovecHlohovecHollého 192001