Odborný radca – správca II (Daňový úrad Bratislava)

Ing. Eva Sládková tel.: +421248273079

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný radca – správca II (Daňový úrad Bratislava)

Pracovná náplň: Stála štátna služba. Bližšie určená najnáročnejšia činnosť: Samostatné odborné špecializované činnosti spočívajúce najmä v analytickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie na úseku správy daní v pôsobnosti daňového úradu. Pre bližšie informácie a prihlásenie sa do výberového konania navštívte, prosím, stránku: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/6330 VK/2018/2493

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Štátna správa
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky: PRIHLASOVANIE UCHÁDZAČOV DO VÝBEROVÉHO KONANIA VÝHRADNE PROSTREDNÍCTVOM REGISTRA VÝBEROVÝCH KONANÍ:

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Eva Sládková tel.: +421248273079
Okres : Bratislavský kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
42499500

Internetová adresa:
www.finacnasprava.sk

Telefón:
+421484393111

Finančná správa vznikla 1. januára 2012 zlúčením colnej správy a daňovej správy. Finančnú správu podľa zákona č. 333/2011 Z. z. tvoria Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky (ďalej len „SR“), colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy. Finančné riaditeľstvo SR je rozpočtovou organizáciou, ktoré vykonáva svoju pôsobnosť na celom území Slovenskej republiky. Sídlom Finančného riaditeľstva SR je Banská Bystrica. Colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy sú preddavkovými organizáciami zapojenými na rozpočet Finančného riaditeľstva SR.
Hlavným poslaním finančnej správy je efektívnym výberom a správou cla a daní napĺňať príjmovú časť štátneho rozpočtu SR a rozpočtu Európskej únie (ďalej len „EÚ“), ochrana ekonomických záujmov štátu a ochrana výdavkovej časti štátneho rozpočtu SR.

Adresa:

Lazovná 63 97401 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-PetržalkaŠevčenkova 3285000