Vrátnik

Mgr. Ľubomíra Labudova manager lubomira.labudova@unitedindustries.sk tel.: +421911120183

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vrátnik

Pracovná náplň: Zapisovanie hostí na ubytovni, preberanie úhrady za ubytovanie, obchôdzky, kontrola dodržiavania ubytovacieho poriadku. zdravotne postihnutého

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 20:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : od 480 do 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Bezpečnostné služby;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť vnútorná stabilita iniciatívnosť trpezlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) finančná a ekonomická gramotnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Ľubomíra Labudova manager lubomira.labudova@unitedindustries.sk tel.: +421911120183
Okres : Bratislavský kraj
Dátum nástupu : 1. 5. 2018

United Industries a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
35686031

Internetová adresa:
www.unitedindustries.sk

Telefón:
+421257102211

Charakteristika:
Holdingová spoločnosť

United Industries Group predstavuje zoskupenie spoločností s rôznym zameraním. Pôsobíme:
– v potravinárskom priemysle (výroba mlieka a mliečnych výrobkov, výroba vína);
– poľnohospodárstve a v službách pre poľnohospodárstvo;
– výrobe obuvi a protetických pomôcok;
– správe nehnuteľností;
– výrobe stavebných materiálov;
– hotelierstve
Počet zamestnancov cca 1000.

Adresa:

Šafárikovo nám. 4 81102 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres SenecIvanka pri DunajiNádražná 3690028